L’Oreal tikslas – būti pavyzdine ir pilietiška įmone. Mes vertiname sąžiningumą bei aiškumą ir esame įsipareigoję kurti tvirtus ir ilgalaikius santykius, paremtus pasitikėjimu ir abipuse nauda, su savo klientais. Laikydamiesi šio įsipareigojimo, turime saugoti ir gerbti jūsų privatumą bei pasirinkimus. Štai kodėl toliau pateikiame savo privatumo pažadą ir privatumo politiką.

MŪSŲ PRIVATUMO PAŽADAS

 1. Gerbiame jūsų privatumą ir pasirinkimus.
 2. Užtikriname privatumą ir saugą, kad ir ką darytume.
 3. Nesiunčiame jums rinkodaros informacijos, nebent paprašėte. Galite persigalvoti bet kuriuo metu.
 4. Niekada nesiūlome ar neparduodame jūsų duomenų kitiems.
 5. Įsipareigojame užtikrinti jūsų duomenų apsaugą ir saugą. Dirbame tik su patikimais partneriais.
 6. Įsipareigojame atvirai ir skaidriai informuoti apie tai, kaip naudojame jūsų duomenis.
 7. Nenaudojame jūsų duomenų kitais tikslais (tik nurodytais).
 8. Gerbiame jūsų teises ir visada stengiamės kuo geriau patenkinti jūsų užklausas, laikydamiesi savo teisinių ir veiklos atsakomybių.

Toliau rasite daugiau informacijos apie asmens duomenų, kuriuos galime gauti iš jūsų tiesiogiai arba jums sąveikaujant su mumis, rūšis, kaip juos naudosime, kam perduosime, kaip apsaugosime, ir savo teises į asmens duomenis. Žinoma, jums gali būti aktualios ne visos situacijos. Šioje privatumo politikoje pateikiama visų galimų mūsų ir jūsų sąveikos situacijų apžvalga.

Kuo daugiau su mumis sąveikausite, tuo geriau leisite mums jus pažinti ir tuo geresnes suasmenintas paslaugas galėsime siūlyti.

Kai mums atskleidžiate arba kai mes renkame jūsų asmens duomenis, juos naudojame vadovaudamiesi šia politika. Įdėmiai perskaitykite šią informaciją. Jei turite klausimų arba nerimaujate dėl savo asmens duomenų, susisiekite su mumis el. p. adresu personal-da@loreal.com

KĄ SUŽINOSITE PERSKAITĘ ŠIĄ PRIVATUMO POLITIKĄ?

 • Kas mes esame?
 • Kas yra asmens duomenys?
 • Kokius duomenis apie jus renkame ir kaip juos naudojame?
 •  Kaip renkame arba gauname jūsų duomenis?
 • Automatizuotas sprendimų priėmimas
 • Profiliavimas
 • Kas turi prieigą prie jūsų asmens duomenų?
 • Kur saugome jūsų asmens duomenis?
 • Kiek laiko saugome jūsų asmens duomenis?
 • Ar mano asmens duomenys yra saugūs?
 • Nuorodos į trečiųjų šalių interneto svetaines ir socialinius tinklus
 • Socialiniai tinklai ir naudotojų sukurtas turinys
 • Jūsų teisės ir pasirinkimai
 • Kontaktinė informacija

 • Informacijos rinkimas

 • Mūsų Interneto svetainėse galite lankytis ir jose naršyti nesuteikdami savo asmeninės informacijos. Vis dėlto taip rizikuojate apriboti savo galimybes naudotis tam tikromis mūsų teikiamomis funkcijomis, produktais ar paslaugomis. Jūsų suteikiama informacija. Mes galime rinkti asmeninę informaciją (tai informacija, kuri gali būti naudojama siekiant identifikuoti Jūsų tapatybę, pavyzdžiui, vardas, elektroninio pašto adresas, telefono numeris ir gyvenamosios vietos adresas) ir demografinius duomenis (pavyzdžiui, pašto kodas ir amžius). Renkamos asmeninės informacijos pobūdis gali skirtis, priklausomai nuo Jūsų naudojimosi Interneto svetainėmis ypatybių. Jei užsiregistruojate svetainėse, dalyvaujate konkurse, sutinkate gauti elektroninius laiškus ar kitą reklaminę komunikaciją ir pasiūlymus, šią suteiktą informaciją mes renkame ir saugome. Mes galime Jūsų paprašyti mums suteikti ir kitos informacijos, pavyzdžiui, demografinės (tarkime, nurodyti savo lytį ir amžių) ar susijusios su Jūsų interesais ir pageidavimais.

  Įrenginio identifikatoriai. „L’Oréal Paris“ automatiškai renka kompiuterio, mobiliojo, išmaniojo ar kito technologinio įrenginio (toliau – „Įrenginio“), kuriuo naudojatės prisijungdami prie interneto svetainių, IP adresą ar kitą unikalaus identifikatoriaus informaciją (toliau – „Įrenginio identifikatorius“). Įrenginio identifikatorius – tai automatiškai Jūsų įrenginiui priskiriamas numeris, kai jungiatės prie interneto svetainės ar jos serverių. Mūsų kompiuteriai Jūsų Įrenginį identifikuoja pagal jo identifikatorių. Įrenginio identifikatorių galime naudoti kad, be kita ko, galėtume tinkamai administruoti savo Interneto svetaines, nustatyti su serveriais susijusias problemas, analizuoti tendencijas, sekti interneto vartotojų kelią po tinklalapį, atpažinti Jus ir Jūsų pirkinių krepšelį bei rinkti apibendrintus demografinius duomenis apie bendrąjį naudojimąsi Interneto svetainėmis.
  Jums gali būti suteikta galimybė užsiregistruoti ir prisijungti prie Interneto svetainės, naudojantis socialinės žiniasklaidos paskyromis, įskaitant Jūsų „Facebook“ paskyrą. Jei norėdami prisijungti prie Interneto svetainės naudositės savo socialinės žiniasklaidos paskyra, Jums gali būti suteikta galimybė pasinaudoti kai kuriomis socialinės žiniasklaidos platformų funkcijomis. Jei jungsitės, naudodamiesi savo „Facebook“ paskyra, „Facebook“ paprašys suteikti leidimą pasidalinti tam tikra Jūsų „Facebook“ paskyros informacija su Interneto svetaine. Tai gali būti tokia informacija kaip Jūsų vardas, pavardė, lytis, profilio nuotrauka, draugų sąrašas, nuoroda į Jūsų „Facebook“ profilį, pomėgiai ir kita informacija, susijusi su Jūsų arba Jūsų draugų profiliu (-iais). Ši informacija yra renkama „Facebook“ ir suteikiama mums remiantis „Facebook“ privatumo politika. Kontroliuoti, kokią informaciją gauname iš „Facebook“, galite keisdami savo „Facebook“ paskyros privatumo nustatymus.

  Automatiškai renkama informacija. Mobiliosios programėlės. Kai kurioms mūsų mobiliosioms programėlėms reikalingos įgalintos geolokacijos paslaugos, kad suteiktų paslaugas, susijusias su vietos nustatymu, pavyzdžiui, atliekant parduotuvių paiešką, nustatant vietos orus, pateikiant asmeninius pasiūlymus ir kitą asmeniškai pritaikytą turinį. Kai kurioms mūsų mobiliosioms programėlėms reikalingos įgalintos „aktyviųjų pranešimų“ paslaugos. Dauguma mobiliųjų įrenginių suteikia galimybę išjungti geolokacijos ir aktyviųjų pranešimų paslaugą. Jei sutinkate įgalinti geolokacijos paslaugą, rinksime informaciją apie Jums artimiausius Wi-Fi maršruto parinktuvus ir ryšio bokštų identifikatorius, kad suteiktume pageidaujamą su vietos nustatymu susijusią paslaugą, Jūsų neidentifikuodami.
  Informacija apie naudojimąsi Interneto svetainėmis. „L’Oréal Paris“ ir mūsų vardu veikiančių trečiųjų šalių paslaugų tiekėjai gali naudoti tam tikras technologijas, kurios pasyviai arba automatiškai renka informaciją apie tai, kaip prisijungiama ir naudojamasi mūsų Interneto svetainėmis (toliau – „Naudojimosi Interneto svetainėmis informacija“), įskaitant (bet neapsiribojant) Jūsų naudojamos interneto naršyklės ir įrenginio tipo, operacinės sistemos, programėlės versijos, pateiktų interneto puslapių, naršymo trukmės, ankstesnių apsilankymų ir naudojimosi Interneto svetainių funkcijomis ir programėlėmis nustatymą. Šie statistiniai duomenys padeda geriau suprasti, kas įdomu ir aktualu mūsų interneto svetainių vartotojams – pagal juos atitinkamai pritaikome savo Interneto svetainių turinį.

  Slapukai. Kaip ir dauguma interneto svetainių, mes naudojame „slapukus“. Slapukai – tai duomenų rinkmenos, įdiegiamos į Įrenginį, kuriuo naudojamasi lankantis Interneto svetainėse. Jie padeda pagerinti naršymo kokybę ir asmeniškai pritaikyti naršymo patirtį, įskaitant ir atitinkamai parinktą reklamą. Slapukai gali būti naudojami ir siekiant Jus susieti su socialinės žiniasklaidos platformomis, tokiomis kaip „Facebook“ ar „Twitter“, ir, Jums sutikus, leisti sąveiką tarp Jūsų veiklos interneto svetainėse ir socialinės žiniasklaidos platformose. Kai apsilankote mūsų svetainėse, mes (arba mūsų pardavėjai) galime įdiegti slapukus ar panašias rinkmenas į Jūsų Įrenginį, kad užtikrintume saugumą, pagerintume naršymo kokybę, o naršymo patirtį pritaikytume asmeniškai Jums (pavyzdžiui, pagal Jūsų pomėgius, prioritetus, buvimo vietą ar demografinę informaciją parinktume Jus sudominti galinčius reklaminius pasiūlymus).
  Jei nenorėtumėte, kad Jūsų Įrenginyje būtų diegiami slapukai, galite pakeisti savo interneto naršyklės nustatymus, kad kiekvieną kartą, prieš įdiegiant slapuką, būtumėte įspėjami ir galėtumėte apsispręsti, ar jį įdiegti, arba kad Jūsų interneto naršyklė automatiškai neleistų įdiegti jokių slapukų. Vis dėlto atkreipiame dėmesį, kad tokiu atveju kai kurios mūsų Interneto svetainėse esančios funkcijos ir teikiamos paslaugos gali tinkamai neveikti, nes galime Jūsų neatpažinti ir nesusieti su Jūsų paskyra. Be to, neįdiegus slapukų, mūsų Interneto svetainėse pateikiami pasiūlymai Jums gali būti ne tokie aktualūs ir neatitikti Jūsų interesų.

  Pikseliai ir apsilankymo interneto puslapiuose žymos. Mes taip pat naudojame pikselių ir apsilankymo interneto puslapiuose žymas. Tai interneto puslapiuose ir el. paštuose patalpinami nepastebimi grafiniai paveikslėliai, parodantys, kad puslapis ar el. laiškas buvo peržiūrėtas, arba Jūsų interneto naršyklei nurodantys gauti turinio iš kito serverio. Tai mums gali pranešti, kada atidarėte mūsų siųstą el. laišką.

 • Informacija iš trečiųjų šalių

 • Mes galime gauti informacijos apie Jus iš trečiųjų šalių, kurios reklamuoja mūsų prekes ar teikia mūsų reklaminius pasiūlymus, jei sutinkate gauti mūsų informaciją. Taip pat Jūs galite naudotis trečiosios šalies programėle arba socialinės žiniasklaidos svetaine, kuria naudodamiesi leidžiate mums rinkti informaciją (arba trečiajai šaliai su mumis ja pasidalinti), įskaitant Naudojimosi Interneto svetainėmis informaciją ir asmeninę informaciją. Informacijos apie Jus taip pat galime gauti iš išorinių trečiųjų šalių įrašų, pavyzdžiui, informacijos, susijusios su reklama ar demografija, kad pagerintume savo galimybes pritaikyti savo turinį, prekes ir paslaugas pagal numanomus Jūsų interesus. Savo Interneto svetainėse apie Jus surinktą informaciją mes galime papildyti trečiųjų šalių informacija, kad galėtume pagerinti Jums teikiamas paslaugas, geriau Jums pritaikyti turinį ir/ar Jums pasiūlyti galimybių įsigyti prekių ar paslaugų, kurios, mūsų manymu, gali Jus sudominti. Jei tokią informaciją deriname su informacija, kurią surenkame Interneto svetainėse, ši informacija yra šios Privatumo ir slapukų politikos subjektas, jei nenustatoma kitaip.

 • Informacijos naudojimas ir dalijimasis informacija

 • „L’Oréal Paris“ apie jus surinktą informaciją naudoja įvairiems verslo tikslams, įskaitant (bet neapsiribojant) šiuos: atsakyti į Jūsų klausimus ir užklausas; Jums suteikti prieigą prie tam tikrų interneto svetainių skilčių ir galimybę naudotis tam tikromis Interneto svetainių funkcijomis; atpažinti Jūsų tapatybę, kad galėtume įvykdyti Jūsų apsipirkimo nurodymus; Jus informuoti apie Jūsų paskyrą ir veiklą Interneto svetainėse; Jus įspėti apie bet kurios „ L’Oréal Paris “ politikos pokyčius; pritaikyti Jums teikiamą turinį, reklamas ir pasiūlymus; tobulinti Interneto svetaines; verslo vystymo tikslais; Jums suteikti galimybę prisijungti, naudojantis socialinės žiniasklaidos platformos paskyra, ir dalintis savo veikla socialinėje žiniasklaidoje, pavyzdžiui, „Facebook“ platformoje; apdorojant programėles ir vykdant mokėjimų operacijas. Išskyrus šiame Privatumo ir slapukų politikos pranešime nurodytus atvejus, Jūsų asmeninės informacijos be aiškaus Jūsų sutikimo neatskleisime jokioms trečiosioms šalims. Su trečiosiomis šalimis galime dalytis neasmeninio pobūdžio informacija, tokia kaip bendri vartotojų statistiniai duomenys, demografinė ir naudojimosi interneto svetainėmis informacija. Jūsų pateikta informacija galime dalytis pagal šiame Privatumo ir slapukų politikos pranešime nurodytą tvarką ir tokiomis žemiau esančioje pastraipoje išvardintomis aplinkybėmis.
  Trečiosioms šalims veikiant mūsų vardu. Mes galime pasidalyti Jūsų asmenine informacija su trečiosiomis šalimis, kurios veikia mūsų (arba mūsų partnerių) vardu, pavyzdžiui, prižiūri ar valdo mūsų Interneto svetaines, analizuoja duomenis, apdoroja mokėjimų ir kitas finansines operacijas, formuoja užsakymus ar teikia klientų aptarnavimo paslaugas, taip pat reklamos skelbėjais, rėmėjais ar kitomis trečiosiomis šalimis, kurios dalyvauja ar administruoja mūsų rengiamas akcijas, konkursus, totalizatorius, apklausas, ar kurios mums teikia rinkodaros ar reklamines paslaugas. Jūsų asmenine informacija galime pasidalyti su kitais subjektais, mums giminingomis įmonėmis, rėmėjais, partneriais, reklaminių paslaugų tiekėjais ar kitomis trečiosiomis šalimis, kad galėtume Jums pateikti informaciją apie prekes, reklaminius ir kitokio pobūdžio pasiūlymus, ir kad galėtume išlaikyti ir valdyti Interneto svetaines ar dėl kitų priežasčių, susijusių su mūsų verslo valdymu, įskaitant (bet neapsiribojant) Jūsų apsipirkimo nurodymų įvykdymą, reklaminių pasiūlymų rengimą ir konkursų administravimą.
  Jūsų sutikimas dalintis savo asmenine informacija. „L’Oréal Paris“ Interneto svetainėse Jums gali būti pasiūlyta sutikti gauti informaciją ir/ar reklaminius pasiūlymus iš trečiosios šalies arba dalintis savo informacija su trečiąja šalimi, įskaitant tokias socialinių tinklų platformas kaip „Facebook“ ar „Twitter“. Sutikus, kad Jūsų asmenine informacija būtų dalijamasi su trečiąja šalimi, Jūsų asmeninė informacija bus prieinama trečiajai šaliai ir ji bus tos trečiosios šalies privatumo politikos ir verslo praktikos subjektas.
  Jei susiesite savo „Facebook“ paskyrą su „L’Oréal Paris“, Jūsų „Facebook“ paskyros vartotojo vardas ir profilio nuotrauka gali būti matomi kitiems „L’Oréal Paris“ vartotojams arba jais gali būti pasidalinta su kitais „L’Oréal Paris“ vartotojais. Šie vartotojai gali turėti galimybę matyti Jūsų profilį ir apsipirkimo veiklą „L’Oréal Paris“ Interneto svetainėse ir Jūsų veikla gali būti automatiškai pasidalinta su Jūsų „Facebook“ ir Interneto svetainių draugais. Mes atskleisime Jūsų asmeninę informaciją, jei sutiksite dalintis savo veikla socialiniame tinkle „Facebook“. Informacija, kuria pasidalinsite „Facebook“, bus susieta su „Facebook“ paskyra, prie kurios prisijungėte. Tokios ir kitos informacijos, kuri bus renkama Jums naudojantis „Facebook“ ar jo teikiamomis paslaugomis, naudojimas yra „Facebook“ privatumo politikos subjektas, o mūsų surinktos informacijos naudojimas yra šios Privatumo ir slapukų politikos subjektas. Jūs suprantate ir sutinkate su tuo, kad turite atsižvelgti į abejų privatumo politikų nuostatas, norėdami pakoreguoti ar ištrinti asmeninę informaciją, kuri buvo suteikta „Facebook“. Jei nenorėtumėte, kad tokia informacija būtų naudojama, neturėtumėte duoti sutikimo dalintis savo apsipirkimo veikla su „Facebook“ ir/ar atitinkamai pakeisti nustatymus. Jūs suprantate, kad informacija, kuria nebesidalinate su „Facebook“, gali ir toliau būti viešai prieinama Interneto svetainėse.
  Verslo perdavimas. Dėl vidinių priežasčių, visų pirma verslo vystymo ir veiklos vykdymo tikslais, Jūsų asmenine informacija galime pasidalyti su kitais subjektais ir mums giminingomis įmonėmis iš „L’Oréal USA, Inc.“ valdomų įmonių grupės. Vystydami verslą, galime parduoti turimą turtą arba įsigyti naujo turto. Jei mūsų, mums priklausančio ar su Interneto svetainėmis susijusio turto valdymą perimtų kitas subjektas, asmeninė informacija, Naudojimosi Interneto svetainėmis informacija ir kita apie mūsų Interneto svetainių vartotojus sukaupta informacija, kaip mūsų turto dalis, gali būti perduota ir prieinama šiam turtą perėmusiam subjektui. Be to, bankroto ar pertvarkos proceso atveju, visa ši informacija gali būti laikoma mums priklausančiu turtu ir atitinkamai parduota ar perduota trečiosioms šalims. Informacijos perdavimas teisiniu pagrindu. „L’Oréal Paris“ gali perleisti ir perduoti informaciją, įskaitant Jūsų asmeninę informaciją, Naudojimosi Interneto svetainėmis informaciją ir Įrenginio identifikatorių (taip pat ir IP adresą) trečiosioms šalims vykdant teisinius įsipareigojimus; kai esame įsitikinę, kad to reikalauja įstatymai; to pareikalavus tyrimą atliekančioms valstybinėms institucijoms; norint patikrinti ar sustiprinti Naudojimosi sąlygų ar kitų mūsų taikomų politikų nuostatas; reaguoti į ekstremaliąją situaciją ar siekiant kitaip apsaugoti teises, nuosavybę, ar užtikrinti trečiųjų šalių, mūsų Interneto svetainių lankytojų ar visuomenės saugumą.

 • Jūsų privatumas, pasirinkimas ir prieiga prie informacijos

 • Jūs galite mums nurodyti nesidalinti Jūsų asmenine informacija su trečiosiomis šalimis, nenaudoti Jūsų asmeninės informacijos siekiant Jums pateikti informacijos ar pasiūlymų, nesiųsti naujienlaiškių, el. laiškų ar kita komunikacijos forma su Jumis nesusisiekti šiais būdais: (I) pakeisti Interneto svetainių registruoto vartotojo informaciją; (II) atsiųsti mums el. laišką, paspaudus čia; arba (III) sekti gautus nurodymus. Jei norite keisti, patikrinti, taisyti, ištrinti ar papildyti Interneto svetainių renkamą Jūsų asmeninę informaciją, galite atitinkamai pakeisti savo profilio nustatymus arba susisiekti su mumis aukščiau nurodytu adresu arba el. paštu. Remdamiesi sukauptų duomenų laikymo tvarka, galime ištrinti tam tikrus duomenis, susijusius su Jūsų asmenine informacija, kurią mums perdavėte naudodamiesi Interneto svetainėmis. Mes nesame įsipareigoję šios informacijos laikyti neribotą laiką ir atsiribojame nuo bet kokios atsakomybės, jei tokia asmeninė informacija būtų sunaikinta. Be to, atkreipiame dėmesį, kad kartais visos informacijos iš mūsų duomenų bazių visiškai ištrinti neįmanoma. Mes saugosime Jūsų informaciją (įskaitant ir geolokacinius duomenis) tol, kol Jūsų paskyra bus aktyvi arba tol, kol to reikės, kad galėtume Jums suteikti paslaugas. Jei norėtumėte pašalinti savo paskyrą arba pageidaujate, kad daugiau nebenaudotume Jūsų informacijos, teikdami Jums paslaugas, susisiekite su mumis čia. Mes saugosime ir naudosime Jūsų informaciją, kad galėtume atlikti savo teisines pareigas, spręsti ginčus ir vykdyti susitarimus. Mes nekontroliuojame kai kurių mūsų socialinės žiniasklaidos platformų partnerių, tokių kaip „Facebook“ ir „Twitter“, privatumo nustatymų. Jei norite pakeisti jų privatumo nustatymus, apsilankykite atitinkamos socialinės žiniasklaidos platformos nustatymų puslapyje.

 • Kaip atsisakyti?

 • urdami ir transliuodami reklamą internete, „L’Oréal Paris“ savo Interneto svetainėse naudoja licencijuotą technologiją. Be to, „L’Oréal Paris“, transliuodami reklamą, gali naudotis trečiųjų šalių, skelbiančių reklamą interneto tinkle, jos analitikų ir pardavėjų, paslaugomis, kad įvertintų ir gautų informacijos apie naudojimąsi Interneto svetainėmis ir jų turinio peržiūras. Su šiomis trečiosiomis šalimis mes nesidalijame Jūsų asmenine informacija, bet tinklo paslaugų tiekėjai, reklamos skelbėjai, rėmėjai ir/ar analitinių paslaugų tiekėjai gali kurti ir naudoti savo slapukus, pikselių žymas ir panašias technologijas, skirtas Jūsų Įrenginiui, ir tokiu būdu rinkti arba turėti prieigą prie informacijos apie Jus, įskaitant Naudojimosi Interneto svetainėmis informaciją. Mes ir mūsų reklamos skelbėjai gali pritaikyti mūsų prekių ir paslaugų reklamą pagal Jūsų interesus, remdamiesi informacija apie Jūsų apsilankymus mūsų ir kitose interneto svetainėse. Kurdami ir transliuodami savo reklamą, mes galime naudotis įvairių įmonių paslaugomis.
  Jei pageidaujate negauti tikslinės reklamos, galite atsisakyti kai kurių reklamos programų, apsilankę „Network Advertising Initiative (NAI) Opt-Out“ interneto puslapyje: http://www.networkadvertising.org/managing/opt_out.asp. Atkreipiame dėmesį, kad net jei pasirinksite pašalinti savo informaciją (atsisakyti), naršydami internete reklamą vis tiek matysite. Vis dėlto ši reklama mus mažiau atitinkanti Jūsų poreikius ir interesus. Be to, daugelis reklamos skelbimo internete programų leidžia matyti ir koreguoti Jums priskirtas interesų kategorijas, remiantis Jūsų naršymo internete veikla. Šios interesų kategorijos padeda apibrėžti tikslinės reklamos, kuri Jums gali būti pateikta, tipus. „Network Advertising Initiative (NAI) Opt-Out“ interneto puslapis suteikia įrankį, kuris atpažįsta įmonių narių slapukus Jūsų naršyklėje ir pateikia nuorodas į jas.

 • Vaikai

 • Interneto svetainės nėra skirtos jaunesniems nei 13 metų amžiaus vaikams. Sąmoningai nerenkame, nenaudojame ir neatskleidžiame asmeninės informacijos iš jaunesnių nei 13 metų mūsų Interneto svetainių vartotojų. Nustatę, kad vartotojas yra jaunesnis nei 13 metų, surinktos asmeninės jo ar jos informacijos be tėvų ar globėjų sutikimo nenaudosime ir nekaupsime. Sužinoję, kad be savo žinios surinkome asmeninės informacijos apie jaunesnį nei 13 metų amžiaus vaiką, dėsime visas pastangas, kad ši informacija iš mūsų įrašų būtų ištrinta.

 • Jūsų informacijos saugumas

 • „L’Oréal Paris“ rūpinasi patikimomis apsaugos priemonėmis, skirtomis apsaugoti asmeninę informaciją nuo jos praradimo, neteisėto naudojimo, atskleidimo, sunaikinimo ar kai informacija perduodama apdoroti. Vis dėlto jokiam elektroninių duomenų perdavimo ar informacijos saugojimo būdui netaikoma 100 % saugumo garantija. Prašome atkreipti dėmesį, kad mes negalime užtikrinti ar garantuoti visiško Jūsų mums perduodamos informacijos saugumo. „L’Oréal Paris“ griežtai riboja prieigą prie Jūsų asmeninės informacijos, ją suteikdami išskirtinai tik tiems, kurie turi teisėtą tikslą šią informaciją gauti ir apdoroti, kad Jums suteiktų produktus ir paslaugas, ir tiems, kuriems leidimą prie šios informacijos prieiti suteikėte patys. Taip pat reikalaujame, kad mūsų vardu veikiančios trečiosios šalys saugotų asmeninę informaciją ir jos nenaudotų kitais tikslais, tik atlikdami „L’Oréal Paris“ užsakymus.

 • Sutikimas su informacijos apdorojimu

 • Interneto svetainės valdomos ir jų veikla vykdoma remiantis Jungtinių Valstijų įstatymais, o jos yra skirtos Jungtinių Valstijų gyventojams. Visame pasaulyje yra tam tikroms šalims ar regionams pritaikytų mūsų prekėms ar prekės ženklams skirtų interneto svetainių. „L’Oréal USA“ neužtikrina, kad Interneto svetainės valdomos ir veikia ir pagal kokios nors kitos šalies įstatymus. Turint omenyje, kad esame tarptautinė verslo įmonė, mūsų naudojimasis Jūsų asmenine informacija apima ir duomenų perdavimą tarptautiniu lygiu. Jei esate Europos sąjungoje, Kanadoje ar kitoje ne Jungtinėse Valstijose esančioje vietoje, žinokite, kad apie Jus spurinta informacija gali būti perduota ir apdorota Jungtinėms Valstijoms. Naudodamiesi Interneto svetainėmis ar mums suteikdami kokios nors informacijos, Jūs (a) pripažįstate, kad Interneto svetainės yra Jungtinių Valstijų teisės subjektas, (b) sutinkate su duomenų rinkimu, apdorojimu, laikymu ir perdavimu Jungtinėms Valstijoms ar kitai teritorijai, kurios privatumo įstatymai gali būti netolygūs šalies, kurioje gyvenate ir/ar esate pilietis, privatumo įstatymams, ir (c) atsisakote bet kokių pretenzijų, kurios galėtų kilti pagal tokius įstatymus.

 • Pakeitimai ir politikos atnaujinimas

 • Prašome atkreipti dėmesį, kad Interneto svetainėse pateikiamą informaciją ir/ar šiame Privatumo ir slapukų politikos pranešime pateiktas nuostatas bet kuriuo metu ir be jokio išankstinio įspėjimo galime keisti, o visi pakeitimai įsigalioja nedelsiant, Interneto svetainėse paskelbus atnaujintą Privatumo ir slapukų politikos pranešimą. Mes Jūsų asmeninę informaciją naudosime pagal tas Privatumo ir slapukų politikos pranešimo nuostatas, su kuriomis sutikote, kai leidote rinkti Jūsų asmeninę informaciją, nebent sutiksite su naujos arba pakeistos privatumo politikos nuostatomis. Rekomenduojame kartas nuo karto apsilankyti šiame interneto puslapyje, kad susipažintumėte su naujausia informacija, susijusia su mūsų privatumo politika.