SVEIKINIMAI!

LAIMĖTOJAI, DALYVAVĘ L'ORÉAL PARIS
INTERNETINIO PUSLAPIO APKLAUSOJE:

  • Modesta Trumpaitė
  • Karolina Jarašiūtė
  • Jurgita Razmienė
  • Rūta Bulkaitė
  • Barbora Šadienė

Su laimėtojais susisieksime el. paštais,
kuriuos nurodė apklausoje.

Užsiregistruokite,
jei norėtumėte gauti

  • Grožio naujienų
  • Išskirtinių pasiūlymų
  • Jums skirtų rekomendacijų
  • Gimtadienio staigmenų

Privatumo politika

Įvadas

Šis puslapis yra UAB „L’Oréal Baltic“ Lietuvos filialo nuosavybė („L’Oréal”). „L’Oréal“ įsipareigoja saugoti privatumą jums naudojantis mūsų puslapiu. Esame įsitikinę, kad geriausias būdas apsaugoti mūsų puslapio (Puslapis) vartotojų privatumą yra pateikti jiems visą surinktą informaciją ir užsitikrinti, kad jie supranta ir sutinka ja naudotis. Mes kartais keičiame savo privatumo politiką ir visada pranešame apie tai savo puslapyje, kad visada galėtumėte sužinoti, kokią informaciją turime, kaip ja naudojamės ir kokiomis aplinkybėmis ją atskleidžiame. Savo puslapyje galime skelbti visus pasikeitimus, o jūs nuolat turėtumėte tikrinti naujienas.
Atkreipkite dėmesį, kad puslapyje yra nuorodos į kitus puslapius ir iš kitų puslapių. Mes neatsakome už kitų puslapių privatumo politiką ir jų turinį, be to, mūsų privatumo politika negalioja kitų puslapių atžvilgiu.

Kokią informaciją mes skelbiame? Kaip ją naudojame?

Apsilankiusiųjų mūsų puslapyje galime paprašyti kontaktinės informacijos, asmens duomenų ir elektroninio pašto adreso. Kartais galime panaudoti jūsų pateiktą informaciją rinkodaros tikslais (pvz., supažindinti ar pareklamuoti nemokamus produktus bei paslaugas). Jei jūs neprieštaraujate, pasidalinsime informacija apie jus su kitomis kruopščiai atrinktomis kompanijomis. Mes nuolat tobuliname savo produktus ir paslaugas, remdamiesi savo puslapio lankytojų ir produktų vartotojų informacija bei atsiliepimais. Jais savo puslapyje pasidalijame ir su jumis, nes manome, jog ši informacija gali būti įdomi ir reikalinga. Taip pat rekomenduojame kitus produktus, kurie gali būti jums naudingi. Jei nepageidaujate gauti tokio pobūdžio informacijos, tiesiog įrašydami savo kontaktinius duomenis nurodykite tai. Be to, stebėdami jūsų aktyvumą savo puslapyje, mes galime panaudoti jūsų asmeninę informaciją. Ji mums itin naudinga, nes, supratę, kaip vartotojai naudojasi mūsų puslapiu, galime tobulinti savo paslaugas.
Kai prašome suteikti asmens duomenis, visuomet savo puslapyje įdedame nuorodą apie šią privatumo politiką.

Ar mes dalinamės gauta informacija?

Informacija apie jus bus žinoma tik mūsų agentams, konsultantams, paslaugos teikėjams ir kitoms su „L’Oréal“ grupe susijusioms kompanijoms. Mes neatskleidžiame informacijos apie jūsų apsilankymus puslapyje ar jūsų kontaktinių duomenų trečiosioms šalims, nebent turime jūsų išankstinį sutikimą arba to reikalauja šalies įstatymai.

Kur saugomi duomenys? Ar jie yra saugūs?

Informacija apie jus yra saugoma mūsų vidinėje duomenų bazėje, kuria gali naudotis tik savi darbuotojai ir agentai. Tai reiškia, kad informacija elektroniniu būdų yra siunčiama į ne gimtojoje šalyje esančius serverius. Taigi informacija gali būti naudojama, saugoma ir apdirbama išoriniuose serveriuose. Jei yra rizikos, kad siunčiama informacija nebus taip tiksliai apsaugota kaip Lietuvoje, mes visuomet, kaip skelbiame savo privatumo politikoje, imamės papildomų priemonių apsaugoti siunčiamą informaciją.
Deja, joks duomenų siuntimas negali būti 100 % saugus. Nors ir siekiame kuo labiau apsaugoti jūsų asmeninę informaciją, bet negalime užtikrinti jos 100 % saugumo, todėl pateikdami informaciją jūs prisiimate atsakomybę. Kai informaciją apie save persiunčiate mums, dedame visas pastangas, kad savo sistemose užtikrintume jos saugumą. Agentai ar šalys, teikiančios paslaugas „L’Oréal“, gali prieiti prie šios informacijos, tačiau yra įpareigoti ją saugoti, neatskleisti ir naudoti ją tik „L’Oréal“ paslaugoms.

Ar mes naudojame slapukus?

Slapukai yra informacijos dalis, kurią naršyklė išsaugo jūsų kompiuterio standžiajame diske. Dauguma internetinių naršyklių automatiškai priima slapukus, bet jūs galite apsisaugoti nuo to, pakeitę savo naršyklę. Mes slapukus naudojame tik tam, kad matytume, kokius puslapius skaitote mūsų internetinėje svetainėje, sužinotume, ar puslapyje lankėtės anksčiau, ir kuo geriau aptarnautume jus.
Keisdami savo naršyklės nustatymus, jūs galite priimti visus slapukus, būti įspėtas, kada slapukai nustatyti, arba atsisakyti slapukų visai. Tačiau, nusprendę atsisakyti visų slapukų, jūs negalėsite matyti kai kurių puslapio dalių.

Jūsų sutikimas

Naudodamiesi šiuo puslapiu ir pateikę jame informaciją, jūs sutinkate, kad jūsų asmeniniai duomenys bus surinkti ir panaudoti aukščiau aprašytiems tikslams.

Kita informacija

PUSLAPIO TERMINAI IR SĄLYGOS
SVARBU. Ačiū, kad prisijungėte prie www.lorealparis.lt (Puslapis). Prieš pradėdami naudotis šiuo puslapiu, kurį valdo UAB „L’Oréal Baltic“ Lietuvos filialas, buveinės adresas Pylimo g. 30/2, LT-2000 Vilnius („L'Oréal“), prašome susipažinti su terminais ir sąlygomis (Sąlygos). Naudodamasis šiuo puslapiu, pažymite, kad sutinkate su „L'Oréal“ pateiktomis naudojimosi sąlygomis. Kartais „L'Oréal“ gali jas keisti, todėl kiekvieną kartą prisijungdami prie puslapio patikrinkite jo naudojimo sąlygas. Puslapio naudojimas, pasikeitus jo sąlygoms, yra laikomas jūsų sutikimu su jomis. Jei nesutinkate su sąlygomis, galite nesijungti prie puslapio. Kartais „L'Oréal“ savo puslapyje organizuoja konkursus ir akcijas, tuomet skelbiamos atskiros šių konkursų ir akcijų sąlygos bei terminai.

ATSAKOMYBĖ
„L'Oréal“ siekia užtikrinti puslapyje pateiktos informacijos tikslumą, bet neatsako už pačios informacijos ar medžiagos tikslumą, savalaikiškumą ar užbaigtumą.

NUORODOS
Šiame puslapyje rasite nuorodas, kurios nukreips jūs į kitus puslapius ar iš kitų puslapių atves į šį. „L’Oréal“ neatsako už kitų puslapių informaciją ar nuorodas, pateiktas susijusiuose puslapiuose. Trečiųjų šalių nuorodų publikavimas „L’Oréal“ puslapyje nėra tų puslapių ar juose pateikiamų produktų kokybės patvirtinimas. Kadangi šiame puslapyje yra nuorodos į išorinius paslaugų tiekėjus ir šaltinius, „L’Oréal“ neatsako už šių šaltinių pasiekiamumą ir turinio tikslumą, todėl visos pretenzijos dėl šių paslaugų, šaltinių ar nuorodų turi būti skirtos atitinkamų paslaugų teikėjams ir šaltiniams.

INTELEKTINĖ NUOSAVYBĖ
Šis puslapis, įskaitant (bet neapsiribojant) tekstą, turinį, programinę įrangą, vaizdo medžiagą, muziką, garsus, grafiką, fotografijas, iliustracijas, meno darbus, pavadinimus, prekinius vardus, prekinius ženklus, paslaugų ženklus ir kitą medžiagą (Turinys) saugo autorių teisių, prekinių ženklų ir/ar kitų nuosavybės teisių nuostatos. Turinio sąvokai priklauso ne tik „L'Oréal“ priskiriamas ar jo valdomas turinys, bet ir trečiosioms šalims priklausantis ar jų valdomas turinys, kaip ir „L'Oréal“ pagal licenciją priklausantis turinys. Visi puslapio turinį sudarantys straipsniai, ataskaitos ar kiti elementai gali būti darbai, saugomi autorių teisių. Jūs sutinkate laikytis visų papildomų autorių teisių nuostatų ar apribojimų, esančių šiame puslapyje.
Jūs negalite naudoti jokių „L'Oréal“ prekinių ženklų ar pavadinimų be išankstinio „L'Oréal“ rašytinio sutikimo, taip pat jūs pripažįstate, kad neturite jokių nuosavybės teisių į šiuos pavadinimus ir ženklus.
Jūs sutinkate nedelsdami įspėti „L'Oréal“ raštu, jei pastebėsite bet kokį neteisėtą naudojimąsi puslapiu arba aptiksite, kad pateiktas puslapyje turinys pažeidžia bet kokias autorių teises, prekinių ženklų apsaugos įstatymus ar kitus sutartinius, statutinius bei kitų šalių bendruosius įstatymus.

LICENCIJOS IR MEDŽIAGOS KOPIJAVIMO TEISĖS
Jūs neturite jokių teisių į šį puslapį ir/ar jo turinį, be tų, kurios suteikia teisę naudotis šiuo puslapiu laikantis visų nuostatų bei medžiagos kopijavimo sąlygų, aprašytų šiame skyriuje. Jūs negalite, kitaip nei numatyta šiame skyriuje, kopijuoti, atkurti, perdaryti, pertvarkyti, gaminti, platinti, spausdinti, eksponuoti, vykdyti, keisti, persiųsti, naudoti darbus perkūrimui, perduoti ar kitaip naudoti šio puslapio dalis.
„L'Oréal“ leidžia kopijuoti su sąlyga, jei:
(i) jūs padarote tik vieną atspausdintą medžiagos kopiją ir pakartotinai nekopijuojate jau atspausdintos medžiagos;
(ii) jūs naudojate kopijuotą medžiagą ir/ar atspausdintą jos versiją tik savo asmeniniams nekomerciniams tikslams;
(iii) jūs laikotės visų autorių teisių nuostatų ir esate atsakingas už jų pažeidimus. Taip pat jūs negalite siūlyti, parduoti ar platinti turinio ar jo dalių per jokį kitą tarpininką (įskaitant platinimą per televiziją ar radiją, kompiuterinį tinklą). Jūs negalite įkelti dalies puslapio į kitą puslapį, naudodami nuorodas ar kitus būdus. Šis puslapis ir jame esanti informacija negali būti naudojami sudarant bet kokią duomenų bazę, nei jūsų, nei trečiųjų šalių negali būti (nei visas, nei jo dalis) išsaugoti ir naudojami kitose duomenų bazėse, taip pat kituose duomenų puslapiuose.

LEIDIMAI
Jei norite gauti informacijos apie „L'Oréal“ turinio naudojimo leidimus arba norite prijungti savo puslapį prie mūsų puslapio, skambinkite į mūsų informacijos tarnybą 6617910/ 80000222/ 880020702

BE GARANTIJOS
Šis puslapis ir turinys yra pateikiami tokie, kokie yra, neteikiant jiems jokių garantijų – nei nurodytų, nei numanomų, kiek tai leidžia tokios rūšies įstatymai, įskaitant (bet neapsiribojant) garantijų neteikimą dėl pavadinimo, paklausos, tenkinančios kokybės, tinkamumo tam tikram tikslui ir nuosavybės ar trečiųjų šalių teisių pažeidimo. „L'Oréal“ neįsipareigoja bei neatsako už puslapio funkcijas ir negarantuoja, kad puslapis veiks be trukdžių ar klaidų, o trūkumai bus ištaisyti. Prašome atkreipti dėmesį, kad kai kada teisinė sistema neleidžia neįtraukti numanomų garantijų, todėl visi ar keli aukščiau aprašytų garantijų pašalinimai gali būti netaikomi jums.
„L'Oréal“ negarantuoja, kad puslapis atitiks jūsų kompiuterio įrangą, kad šis puslapis ar jo serveris neturi klaidų, virusų, kirminų ar Trojos arklių tipo virusų, taip pat „L'Oréal“ neatsako už žalą, kuri gali būti padaryta jūsų kompiuteriui dėl šių virusų naikinančių savybių.
„L'Oréal“ neturi būti laikomas atsakingas už trečiųjų šalių pateiktą turinio informaciją. Taip pat „L'Oréal“ neatsako už telefono linijų ar įrangos, kuria jūs naudojatės skaitydami puslapį, patikimumą ir prieinamumą.
Šios sąlygos nepažeidžia ar kitaip nepaveikia jūsų kaip vartotojo įstatymu numatytų teisių.

ĮSIPAREIGOJIMŲ APRIBOJIMAS
Jūs pripažįstate, kad naudodamasis šiuo puslapiu ar jo turiniu prisiimate visą riziką. Jei jūsų netenkina šis puslapis, jo sąlygos ar turinys, nebesinaudokite šiuo puslapiu.
Įvykus sukčiavimo, susižeidimo ar mirties atvejui dėl „L'Oréal“ neapdairumo, jis jums ar trečiosioms šalims nebus atsakingas už jokius tiesioginius, netiesioginius, logiškus ar atsitiktinius nuostolius, negautą ar prarastą pelną, kitus nuostolius, kylančius dėl garantijos, sutarties, civilinės teisės pažeidimo (įskaitant neapdairumą), ar kt., net jei „L'Oréal“ buvo įspėtas apie tokių galimybių atsiradimą šio puslapio naudojimosi metu. Tam tikri taikomi įstatymai gali neleisti riboti ar neprisiimti įsipareigojimų už logiškus ir atsitiktinius nuostolius, todėl šie apribojimai gali būti jums netaikomi.

VIETINIAI ĮSTATYMAI IR TAISYKLĖS
Šis puslapis nenurodo jokio teisinio asmens statuso, kuriam šio puslapio publikavimas ar prieinamumas gali būti uždraustas. Tiems, kuriems galioja šie draudimai, neturėtų naudotis šiuo puslapiu.
„L'Oréal“ neteigia, kad šis puslapis ar jo turinys yra tinkamas ar leidžiamas naudoti visose jurisdikcijose. Tie, kurie naudojasi puslapiu, daro tai savo iniciatyva ir yra atsakingi už vietinių įstatymų ir taisyklių laikymąsi, teisinių reikalavimų turi būti paisoma be išlygų.

DRAUDIMAS
Jūs sutinkate apdrausti, nekaltinti ir ginti „L‘Oréal“, jo darbuotojus, atstovus ir agentus nuo bet kokių pretenzijų, kaltinimų, reikalavimų ar kitų teisinių procesų, pareikštų trečiųjų šalių „L'Oréal“, jo darbuotojams, atstovams ar agentams, kol šios pretenzijos, ieškiniai, veiksmai, kaltinimai ar kiti teisiniai procesai, pareikšti „L'Oréal“, jo darbuotojams, atstovams, tiekėjams ar agentams, kyla dėl:
(i) jūsų naudojimosi puslapiu;
(ii) bet kokios sąlygos pažeidimo;
(iii) pretenzijos, kad jums naudojantis puslapiu:
(a) pažeidžiamos trečiųjų šalių intelektinės nuosavybės teisės, asmens ar viešumo teisės, 
(b) šmeižiama, įžeidžiama ar kenkiama trečiosioms šalims arba trečiosios šalys patiria nuostolių;
(iv) informacijos pašalinimo, pridėjimo, įterpimo, pažeidimo ar kito neleistino puslapio naudojimo;
(v) netinkamo prisistatymo arba prisistatymo pažeidimo ar jūsų suteiktos garantijos.
Šiame skyriuje aprašytos puslapio naudojimosi sąlygos turi būti taikomos trečiosioms šalims, jei šios šalys puslapiu naudojosi per jūsų kompiuterį.
Jūs sutinkate padengti „L'Oréal“, jo darbuotojų, atstovų ir agentų bet kokias ir visas išlaidas bei nuostolius (įskaitant atitinkamus teisinius mokesčius), patirtus bet kurių iš jų ar kaip kitaip atsiradusius dėl šių trečiųjų šalių pretenzijų, ieškinių, kaltinimų ar kitų teisinių procesų, susijusių su trečiųjų šalių pretenzijomis.

PUSLAPIO PAKEITIMAI
Jūs sutinkate, kad „L'Oréal“ turi teisę keisti turinį ar bet kurias kitas puslapio technines sąlygas bet kuriuo metu savo nuožiūra. Jūs žinote, kad tokie pakeitimai gali jums sutrukdyti naudotis puslapiu.

INFORMACIJOS PERDAVIMAS IR ATSILIEPIMAI
Bet kokia informacija, kurią jūs siunčiate per šį puslapį, yra „L’Oréal“ privatumo politikos objektas ir yra laikomas „L’Oréal“ nuosavybe. Jūs negalite siųsti jokios informacijos į ir iš šio puslapio, kuri yra neteisėta, grasinanti, šmeižianti, įžeidžianti, nešvanki, kurstanti ar pornografinė, ar jokios kitos medžiagos, kuri gali būti patraukta civilinėn ar baudžiamojon atsakomybėn.
Jūs sutinkate, kad „L’Oréal“ gali naudoti ir/ar atskleisti jūsų demografinius duomenis bei naudojimąsi puslapiu tokiu būdu, kuris neatskleis jūsų tapatybės.

NUTRAUKIMAS IR TEISIŲ ATSISAKYMAS
Jei bet kokios šio susitarimo nuostatos yra įgalioto teismo pripažintos neteisingomis, šių nuostatų neteisėtumas nepanaikina kitų šio susitarimo nuostatų galiojimo, jos lieka veikiančios ir galiojančios. Joks šio susitarimo terminų nepaisymas negali būti laikomas nuolatiniu šių terminų ar bet kurių kitų terminų nepaisymu.

VISAS SUSITARIMAS
Išskyrus kitaip, nei numatyta šiame dokumente, šios sąlygos ir terminai yra visas susitarimas tarp mūsų ir pakeičia visus ankstesnius susitarimus (rašytinius ar žodinius). Jokios šio susitarimo sąlygos neatleidžia bet kurios šalies nuo sukčiavimo atsakomybės.

TREČIŲJŲ ŠALIŲ TEISĖ
Niekas šiame susitarime nesuteikia jokiai trečiajai šaliai (nors ir paminėtai šiame susitarime vardu, klase, aprašymu ar kitaip) jokių privilegijų ar teisių (remiantis Sutarčių (Trečiųjų šalių teisė) aktu 1999 ar kitais metais) vykdyti šio susitarimo ar bet kokio kito susijusio susitarimo nuostatų.

ŠALIES ĮSTATYMAI IR TEISĖ
Šios sąlygos yra sudarytos laikantis Lietuvos įstatymų, ir šalys atsako už jų pažeidimus Lietuvos teismuose.