UŽDARYTI
Current site: website_MasterLT
Database: web
Content start path: /sitecore/content/MasterBL
Home node: /sitecore/content/MasterBL/home
Language: Lithuanian (Lithuania) : lietuvių (Lietuva)
Index : masterbl_web_index
InstanceInfo configuration: Complete
InstanceInfo site: Complete;


                    
 

KĄ TIK PO TRENIRUOTĖS?
PRAMIEGOJOTE?

Kad ir kas atsitiktų, Magic shampoo sausas šampūnas ištrauks jus iš bėdos!
Nematomas sausas šampūnas akimirksniu atgaivins plaukus
ir suteiks jiems purumo, nepalikdamas baltų likučių
!NEMATOMA. TAI ‒ MAGIJA!

Pirmasis* nematomas sausas šampūnas: JOKIŲ matomų likučių, JOKIŲ rūpesčių.
Visiškai nesvarbu, kokia jūsų plaukų spalva.
Magic Shampoo jus išgelbės!


* Iš L’Oréal Paris.Magic Dry Shampoo

KAS YRA SAUSAS ŠAMPŪNAS?
 • Kas yra sausas šampūnas?

  Tai priemonė, kuri nenaudojant vandens bet kada ir bet kur atgaivina plaukus. Jokių rūpesčių ar laiko gaišimo – tiesiog nuostabūs, tarsi ką tik išplauti plaukai per kelias sekundes.

 • Ar sausas šampūnas suteikia apimties plaukams?

  Žinote, koks didžiausias sauso šampūno privalumas? Nesvarbu, kokio tipo jūsų plaukai, kaip smarkiai lijo ar kaip energingai linksminotės, jis akimirksniu pakels plaukų šaknis, šukuosenai suteiks purumo ir daugiau apimties. Tai tarsi grožio salono procedūra buteliuke.

 • Kaip sausą šampūną naudoti garbanėms?

  Manėte, sausas šampūnas naudingas tik merginoms, kurių plaukai ploni? Labai klystate. Jis puikiai tinka ir garbanotiems plaukams. Tiesiog atlikite anksčiau aprašytus žingsnius ir stenkitės nepurkšti šampūno ant pačių garbanų – purkškite tik ant plaukų šaknų. Pagniaužykite plaukus su drėkinamuoju serumu arba aliejumi, kad garbanos dar labiau išryškėtų ir sublizgėtų. O jeigu plaukus išsitiesinote, šiek tiek sauso šampūno papurkškite per visą jų ilgį – sruogos atsiskirs ir natūraliai subanguos, atrodysite lyg ką tik iš pajūrio.

 • Kodėl Magic shampoo yra geriausias sausas šampūnas

  Dažniausiai girdimas nusiskundimas dėl sausų šampūnų – juos panaudojus plaukai sulimpa, atrodo kaip ištepti kreida ir pribarstyti keistų baltų miltelių. L'Oréal Paris Magic shampoo sausas šampūnas visiškai kitoks: bespalvis ir nepaliekantis jokių likučių – kad ir kiek daug ar kaip dažnai jį naudojate. Net galite rinktis iš penkių itin gaivių kvapų. Visiems laikams pamiršite dienas, kai būdavote nepatenkinta savo plaukais!

 • Kodėl sausas šampūnas veiksmingas ir koks jo poveikis plaukams?

  Į Magic shampoo sauso šampūno sudėtį įeina ypač smulkios, riebalus sutraukiančios ryžių krakmolo dalelės. Riebalus aptikę milteliai juos sugeria – nėra jokio reikalo šlapinti plaukų. Net jeigu tikrai neturite kada atsikvėpti, o plaukai šaukte šaukiasi šampūno, galite akimirksniu suvaldyti situaciją ir džiaugtis švariais, tarsi ką tik išplautais plaukais. Tik prisiminkite, kad sausas šampūnas nepakeičia reguliaraus galvos trinkimo, tačiau yra puiki priemonė naudoti tarp plaukų plovimų.

 • Kada naudoti Magic shampoo sausą šampūną?

  Sausas šampūnas – tikras plaukų gelbėtojas. Jį galima naudoti daugybe įvairių būdų ir bet kada prireikus atgaivinti šukuoseną. Naudokite jį po treniruočių, tarp plaukų plovimų ir džiovinimų ar prieš miegą ir plaukai ilgiau atrodys nuostabiai. Magic shampoo sausas šampūnas padės bet kuriuo metu, prireikus skubios pagalbos jūsų plaukams. 

 • Kodėl turėčiau naudoti sausą šampūną?

  Tiek daug priežasčių, bet tiek mažai laiko – nuo ko pradėti? Tai greitas ir paprastas sprendimas, kai neturite laiko ilgoms grožio procedūroms. Jis akimirksniu atgaivina plaukus net tada, kai esate dūmų ar nemalonių kvapų pritvinkusioje patalpoje arba smarkiai prakaituojate. Be to, padidina plaukų apimtį ir padeda sutvirtinti šukuoseną. Jis net leidžia ilgiau džiaugtis prabangių plaukų džiovinimo procedūrų rezultatais. Pagaliau tai puiki priemonė, kurią verta visada turėti krepšyje ištrūkus savaitgaliui su draugėmis arba keliaujant į festivalius, kuriuose turėsite žymiai smagesnių užsiėmimų nei plautis plaukus. Kai atrasite Magic shampoo sausą šampūną, jis taps nuolatiniu jūsų palydovu.

 • Kaip teisingai naudoti sausą šampūną?

  Sunku suklysti naudojant  L'Oreal Paris Magic shampoo sausą šampūną. Tačiau geriausią rezultatą pasieksite atlikusios šiuos 3 žingsnius:
  1.
  Perskirkite plaukus per vidurį ir apipurkškite šaknis laikydama buteliuką per 30cm nuo galvos.
  2.Pakartokite tą patį kiekvienoje galvos pusėje. 
  3.Purkškite ant plaukų šaknų
  poveikis bus geresnis!Palenkite galvą žemyn ir įmasažuokite sauso šampūno į plaukų šaknis – suteiksite plaukams daugiau apimties.Perbraukite plaukus pirštais– ir viskas: atrodote nuostabiai ir niekas nepatikės, kad jau kurį laiką neplovėte galvos.

 • Kaip nepadauginti sauso šampūno?

  L'Oreal Paris Magic shampoo sausas šampūnas nepalieka visiškai jokių baltų likučių, todėl, kad ir kiek jo purkšite, miltelių pėdsakai šukuosenos nesugadins. Tačiau jei tikrai jaučiate, kad persistengėte, šiek tiek pakedenkite plaukus džiovintuvo oro srove – atrodysite gaiviai ir nerūpestingai. 

 • Kaip naudoti sausą šampūną, jeigu plaukai tamsūs arba dažyti?

  Kreipiamės į visas brunetes ir tamsių, žvilgančių plaukų savininkes: jeigu esate bandžiusios įprastą sausą šampūną, tikriausiai pastebėjote, kad jis palieka baltų žymių, išduodančių, kokią plaukų priežiūros priemonę naudojate. Tačiau dabar L'Oréal Paris sukūrė Magic shampoo sausą šampūną – tikrą plaukų priežiūros inovaciją, tinkamą visų spalvų plaukams. Jis yra visiškai bespalvis, greitai sugeria riebalus, o plaukai kvepia puikiai – ir nematyti nė menkiausio baltų likučių pėdsako. Nenuostabu, kad jis vadinamas „magišku“. 

 • Kodėl sausu šampūnu verta purkšti ir švarius plaukus?

  Sauso šampūno prigimtis labai moteriška – jis vienu metu atlieka daug darbų. Ne tik sugeria riebalus, kai trūksta laiko išsiplauti plaukus, bet ir suteikia plaukams apimties bei padeda sutvirtinti šukuoseną. Sausas šampūnas išties yra ir plaukų valymo, ir šukuosenos formavimo priemonė. Tikra Barbė devyndarbė.

 • Kaip naudoti sausą šampūną pinant kasas?

  Susipynusi plaukus tikrai neprašausite: kasos tinka keliaujant ir į sporto salę, ir į vakarėlį, ar visam savaitgaliui išsiruošus į festivalį. Apipurkškite plaukus sausu šampūnu Magic – bus lengviau juos pinti ir šukuosena išliks ilgiau.

SUŽINOKITE 10 BŪDŲ KAIP GUDRIAI PANAUDOTI SAUSĄ ŠAMPŪNĄ!
 • 1) Palenkite galvą – puresni plaukai

  Kartais pakeliui į vakarėlį, pasimatymą ar netikėtai sulaukusios kvietimo susibėgti su draugais pastebite, jog plaukams trūksta gyvybingumo – energijos pliūpsnio. Štai geriausia priemonė, kaip naudojant L‘Oréal Paris sausą šampūną Magic Dry per kelias sekundes plaukams suteikti daugiau apimties. Laikydama buteliuką per 30 cm nuo galvos apipurkškite plaukų šaknis – pradėkite nuo plaukų linijos ir judėkite sprando link. Palenkite galvą žemyn, pamasažuokite galvos odą ir išsitieskite. Viskas! Plaukai puresni, atsigavę, o sausas šampūnas nepaliko jokių žymių. 

 • Ar sausas šampūnas suteikia apimties plaukams?

  Žinote, koks didžiausias sauso šampūno privalumas? Nesvarbu, kokio tipo jūsų plaukai, kaip smarkiai lijo ar kaip energingai linksminotės, jis akimirksniu pakels plaukų šaknis, šukuosenai suteiks purumo ir daugiau apimties. Tai tarsi grožio salono procedūra buteliuke.

 • 2) Miegu ir gražėju – naudokite prieš keliaudama į lovą.

  Esate tikra Miegančioji gražuolė, tačiau per naktį galvos oda išskiria nemažai prakaito ir riebalų, o ryte plaukai atrodo purvini. Nesvarbu, esate blondinė ar tamsiaplaukė, kol miegosite, sausas šampūnas Magic Shampoo Invisible sugers riebalų perteklių, todėl atsibusite švariais plaukais, net jeigu vakare neišsimaudėte po dušu. Niekas neįtars, kad neišsiplovėte plaukų – jie atrodys švarūs, gaivūs bei purūs, kad ir kaip stengsitės, nerasite jokių baltų miltelių pėdsakų. Pažadame saugoti šią jūsų grožio paslaptį.

 • 3) Ilgiau išliekanti šukuosena.

  Ilgai triūsėte pindama įmantrią kasą ar rišdama įspūdingą uodegą? Negaiškite brangaus laiko bėgiodama į vonios kambarį ir taisydama šukuoseną. Prieš pindama ar rišdama plaukus papurkškite juos sausu šampūnu – šukuosena išliks tvarkinga visą dieną. Šis patarimas itin pravers, jei jūsų plaukai plonesni. 

 • 4) Sausas šampūnas + drėgni plaukai = stulbinama apimtis.

  Manote, kad perpratote, kaip pasirinkti ir naudoti geriausią sausą šampūną? Pamąstykite darkart – tuoj jus nustebinsime. Sausu šampūnu apipurkškite drėgnus plaukus nuo šaknų iki galiukų. Tada griebkite džiovintuvą arba leiskite plaukams išdžiūti savaime. Kiek apimties, kokia tekstūra, kokios garbanos! Puikus rezultatas per kelias sekundes.

 • 5) Plaukų segtukai vėl madingi – pasistenkime jų nepamesti.

  Į madą grįžo visų mėgstami plaukų segtukai – dabar dar didesni ir ryškesni. Prieš darydama šukuoseną papurkškite segtukus sausu šampūnu. Jie tvirčiau laikysis ir neišslys iš plaukų – tarsi mostelėjus burtų lazdele. Naudokite žymių nepaliekantį L’Oréal Paris sausą šampūną Magic Dry. Kad ir kiek priemonės užpurkšite, neliks jokių baltų miltelių pėdsakų, galinčių sugadinti šukuoseną. Tik tvarkingi, gražūs ir švarūs plaukai net sunkiausiomis dienomis.

 • 6) Jūsų plaukai taip pat nusipelno kvepėti gaiviau

  Skubate, todėl nespėjate nusiprausti po dušu. Kaip atsigaivinti greitai ir nenaudojant vandens? Griebkite buteliuką sauso šampūno, kuris ne tik suteiks daugiau apimties bei sugers riebalų perteklių, bet ir pakvėpins plaukus – jausitės lyg ką tik išsitrinkusi galvą. Atgaivinti plaukus su bespalviu, žymių nepaliekančiu sausu šampūnu Magic Dry itin paprasta – neprireiks net vandens. Rinkitės iš penkių kvapų: nuo gėlių iki gaivaus ir nuo tropinio iki saldaus.

 • 7) Atsikratykite riebalų pertekliumi.

  Padauginote blizgesio suteikiančio plaukų serumo, tačiau visai neturite laiko vėl plauti plaukų? Jeigu persistengėte tepdama formavimo priemones ir plaukai atrodo riebaluoti, iš bėdos išsisukti padės sausas šampūnas. Kadangi jau seniai turėjote būti darbe, papurkškite plaukus L‘Oréal Paris sausu šampūnu Magic Dry. Jis sugers riebalų perteklių, nepaliks baltų miltelių, o plaukai atrodys natūraliai matiniai. Šefas bus dėkingas

 • 8) Gaivūs kirpčiukai.

  Pakalbėkime apie kirpčiukus ir prakaituotas kaktas. Jeigu dėl naujųjų kirpčiukų daugiau prakaituojate, o riebūs ant kaktos krintantys plaukai kelia spuogų pavojų, jums tuoj pat reikia prakaitą sugeriančios priemonės. Išlaikykite ir orumą, ir kirpčiukus. Žymių nepaliekantis L’Oreal Paris sausas šampūnas Magic – slaptas jūsų ginklas kasdien kovojant už švarius plaukus ir sausą kaktą. Tebūnie tai akylai saugoma jūsų grožio paslaptis.

 • 9) Per kelias sekundes pakeiskite šukuoseną.

  Kada turėtumėte naudoti sausą šampūną? Kai skubiai prireikia gelbėti plaukus, dar nenorite trinktis galvos ar trokštate ryte keletą minučių ilgiau pasilepinti lovoje? O gal kai sugalvojate pakeisti šukuoseną iš darbo bėgdama tiesiai į pasimatymą? Sausas šampūnas – naudingiausia priemonė prireikus atnaujinti šukuoseną. Geriausias iš žymių nepaliekančių sausų šampūnų pagelbės, jei norite pakeisti sklastymo vietą arba pasileisti į kuodą susuktus plaukus. Sausas šampūnas – taip pat šukuosenos formavimo priemonė, kaip ir plaukų džiovintuvas, žnyplės ar šepečiai.

#message

Plačiau