Magic Retouch Precision Juodas ataugusių šaknų purškiklis

Pirmasis ataugusių šaknų purškiklis. Magiškas purškiklis paslepia žilus plaukus bei ataugusias šaknis vienu papurškimu - būtent tada, kai jums to labiausiai reikia.

"Magic Retouch" tai visiška naujovė. Mažo šepetėlio dėka, akimirksniu padengsite ataugusias šaknis bei pasišiaušusius žilus plaukus. Ši formulė susilieja su jūsų plaukų spalva ir išlieka iki pat galvos plovimo šampūnu.
Isobutane, Ethyl Trisiloxane, Ci 77491, Ci 77492, Ci 77499 / Iron Oxides, Ci 77891 / Titanium Dioxide, Trimethylsiloxysilicate, Triethoxycaprylylsilane, Methyl Trimethicone, Code F.I.L:C179618/1
Naudojimas 1) Sausus ir iššukuotus plaukus atverskite atgal. Švelniai perbraukite magišku šepetėliu per smilkinius ir pavienius žilus plaukus. 2) Tuomet švelniai pašukuokite plaukus savo įprastinėmis šukomis, kad priemonė vienodai pasiskirstytų 3) Po šukavimo, išdžiovinkite savo plaukus džiovintuvu arba palikite džiūti 5 minutes. Pašukuokite dar kartą, ir jūs pasiruošusi! Rizikos ir įspėjimai Saugumo nurodymai: Nenaudokite kaip makiažo priemonės blakstienoms ar antakiams, ir jokiu kitu tikslu, išskyrus kaip plaukų priežiūros priemonę. Nenaudokite vaikams. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Netyčia patekus į akis, nedelsiant jas praplaukite vandeniu.
Praleisti slankiklis: Full Range

Pagerinkite savo patirtį

Parodykite savo naujajai išvaizdai daugiau meilės: