SVEIKINIMAI!

LAIMĖTOJAI, DALYVAVĘ L'ORÉAL PARIS
INTERNETINIO PUSLAPIO APKLAUSOJE:

  • Modesta Trumpaitė
  • Karolina Jarašiūtė
  • Jurgita Razmienė
  • Rūta Bulkaitė
  • Barbora Šadienė

Su laimėtojais susisieksime el. paštais,
kuriuos nurodė apklausoje.

Užsiregistruokite,
jei norėtumėte gauti

  • Grožio naujienų
  • Išskirtinių pasiūlymų
  • Jums skirtų rekomendacijų
  • Gimtadienio staigmenų

/makeup genius

Išbandykite pirmąją virtualaus makiažo programėlę

Nedrįstate išbandyti ryškaus makiažo? Nežinote, kaip teisingai nubrėžti akių kontūrą ar kuris lūpdažio atspalvis Jums tinka labiausiai? Išbandykite madingiausius makiažus virtualiai su Makeup Genius – pirmąja programėle virtualiam makiažui sukurti.

Galite judėti, šypsotis, suraukti antakius ar primerkti akį: makiažas išliks ten, kur ir turi būti, kad ir kokią veido išraišką nutaisytumėte. Tai neįtikėtina technologija, sukurta bendradarbiaujant su Holivudo efektų kūrėjais.

Glam, chick, rock, pop... Išmėginkite visus stilius ir atspalvius, ypač tiksliai atitinkančius L‘Oreal Paris produktų atspalvius realybėje. Suradote patinkantį lūpdažį parduotuvėje, bet nenorite naudoti mėginėlio? Nuskenuokite jo barkodą iš išbandykite virtualiai.

Naudokitės programėle kada ir kur panorėjusi-
išmaniajame telefone arba planšetėje. Virtualus makiažas dar niekada neatrodė toks realus.

Make Up Genius
Makeup Genius išbandė Eva, Barbara ir kitos L’Oréal Paris žvaigždės. Makeup Genius išmėgino ir mūsų modeliai. Pamatykite jų reakciją, pirmąkart išbandžius mūsų programėlę. Ko gero nekantraujate visa tai patirti pati?
Makeup Genius su Eva, Barbara ir kitomis L’Oreal Paris žvaigždėmis Makeup Genius efektą išbandė mūsų modeliais. Pamatyk, kaip jie nustebo naudodamiesi aplikacija pirmą kartą. Tu negali nenorėti to neišbandyti su savimi!

Makeup Genius
programėlė iOS.
Atsisiųskite dabar.

Tinkami įrenginiai

Makeup Genius
Programėlė Android.
Atsisiųskite dabar.

Tinkami įrenginiai

Kaip naudotis programėle?

Kalbos
nustatymas
Norėdama naudotis programėle lietuviškai, pasirinkite lietuvių kalbą ir regioną „Lietuva“.
Priemonių ir
įvaizdžių įvairovė
Išmėginkite tiek skirtingų kosmetikos priemonių ir įvaizdžių, kiek tik norite. Lūpų dažai, akių šešėliai ir kontūrai... Išbandykite kiekvieną priemonę, įvaizdį ir atspalvį. Įvertinkite, kaip atrodote su šiuo virtualiu makiažu, sekančiu kiekvieną Jūsų veido mimiką. Lyg būtumėte iš tiesų taip pasidažiusi!
Kalbos
nustatymas
Jei nori naudotis aplikacija savo kalba, pasirink lietuvių kalbą ir regioną Lietuva.
Visi produktai
ir įvaizdžiai
Eksperimentuok su tiek daug produktų ir įvaizdžių, kiek tik nori. Lūpdažiai, akių šešėliai, pravedimai… išbandyk kiekvieną produktą, kiekvieną įvaizdį, kiekvieną spalvą. Žiūrėk, kaip makiažo adaptacijos tinka tavo veidui ir seka kiekvieną tavo judesį. Taip, lyg tu būtum taip pasidažiusi.