Matte signature Skystas vandeniui atsparus akių pieštukas „Matte Signature BLUE“

Pademonstruokite savo unikalų spalvingą stilių su „L'Oréal Paris“ akių pieštuku „Matte Signature“. Galite rinktis iš 9 šios lengvai naudojamos priemonės atspalvių!

OAP MAKEUP EYES MATTE SIGNATURE 02 PACKSHOT (1)
Praleisti slankiklis: Complementary Images
„L'Oréal Paris“ pristato ilgai išliekantį skystą akių pieštuką „Matte Signature“. Vos vienu lengvu judesiu galite sukurti unikalų spalvingą makiažą, atitinkantį jūsų akių spalvą! Rinkitės iš 9 ryškių matinių atspalvių – šis skystas vandeniui atsparus akių pieštukas padės sukurti išties įspūdingą makiažą! Paprasta naudoti. Sužinokite, kaip naudoti šį skystą akių pieštuką. Dėl prailgintos rankenėlės pieštuką patogiau laikyti ir lengviau kontroliuoti. Pieštuko korpusas trumpas, todėl jį laikanti jūsų ranka yra arčiau akies, o plonu pieštuko galiuku galite piešti tikslias ir įspūdingas linijas!
Sužinokite, kaip naudoti šį skystą akių pieštuką. Dėl prailgintos rankenėlės pieštuką patogiau laikyti ir lengviau kontroliuoti. Pieštuko korpusas trumpas, todėl jį laikanti jūsų ranka yra arčiau akies, o plonu pieštuko galiuku galite piešti tikslias ir įspūdingas linijas!
Praleisti slankiklis: Full Range

Pagerinkite savo patirtį

Parodykite savo naujajai išvaizdai daugiau meilės: