Micelinis Vanduo Veidą tonizuojantis micelinis bizafinis vanduo jautriai odai

Valo ir pašalina net vandeniui atsparų makiaža

Informacija apie produktą
„L'Oréal Paris“ laboratorijose sukurtas bizafinis micelinis vanduo, skirtas itin efektyviam makiažo pašalinimui. Oda tampa švari ir švelni, nelieka riebalų sluoksnio. - Aliejus akimirksniu ištirpdo sunkiai pašalinamą ir vandeniui atsparų makiažą - Micelinis vanduo išvalo nešvarumus Vienu švelniu judesiu makiažas ištirpdomas ir pašalinamas nuo veido, netrinant ir neplaunant. Švelniai valo, šalina nešvarumus. Lengvai pašalina net sunkiai nuvalomus makiažo likučius, pašalina visą vandeniui atsparų blakstienų tušą ir ilgo poveikio makiažo pagrindą.
Sudedamosios dalys

Aqua / Water, Cyclopentasiloxane, Isohexadecane, Potassium Phosphate, Sodium Chloride, Poloxamer 184, Dipotassium Phosphate, Disodium Edta, Hexylene Glycol, Bht, Myrtrimonium Bromide, Ci 60725 / Violet 2, Ci61565 / Green 6. (F.I.L.B196373/1). 

Atminkite, kad mūsų prekės ženklo produktų ingredientų sąrašai yra reguliariai atnaujinami. Norėdami sužinoti naujausią ingredientų sąrašą, patikrinkite savo pakuotės ingredientų sąrašą, kad įsitikintumėte, jog jis tinka jūsų asmeniniam naudojimui.

Naudojimas
1 Kiekvieną rytą ir vakarą ant vatos padelio gausiai užpilkite priemonės. 2. Valykite sausą veido odą. Nereikia trinti ar nuplauti vandeniu. 3. Švelniai prispauskite vatos padelį prie blasktienų ir nubraukite, kad nusivalytų tušas.
Micelinis Vanduo
Veidą tonizuojantis micelinis bizafinis vanduo jautriai odai