Pure Clay Detoksikuojamoji veido kaukė

Detoksikuojamoi veido kaukė su 3 rūšių grynu moliu bei anglimi.

Informacija apie produktą
„L'Oréal Paris“ laboratorijose buvo kruopščiai atrinktas trijų rūšių molis ir suderintas su anglies ekstraktu, žinomu dėl savo valomųjų savybių. Ši kreminės tekstūros kaukė įsigeria giliai į poras, oda tampa švari ir matinė, tačiau neišsausėjusi. Akivaizdus ir ilgai išliekantis rezultatas akimirksniu Oda iškart tampa švaresnė ir atsinaujinusi. Naudojant vieną savaitę, oda tampa gaivesnė ir labiau spindinti. Naudojant nuolat, oda geriau kvėpuoja, akivaizdžiai pagerėja jos būklė.
sudedamosios dalys
Aqua / Water, Kaolin, Montmorillonite, Lecithin, Polysorbate 20, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Oryza Sativa Starch / Rice Starch, Ci 77499 / Iron Oxides, Moroccan Lava Clay, Charcoal Powder, Caprylyl Glycol, Citric Acid, Xanthan Gum, Polyglycerin-10, Polyglyceryl-10 Myristate, Polyglyceryl-10 Stearate, Sodium Dehydroacetate, Phenoxyethanol, Lilool, Limonene, Parfum / Fragrance. (F.I.L. B196439/1).
Naudojimas
Tepkite ploną sluoksnį ant švarios veido odos 2 kartus per savaitę. Netepkite aplink akis ir burną. Palikite išdžiūti 5–10 minučių, tada nuvalykite šlapiu rankšluosčiu arba nuplaukite drungnu vandeniu. Netyčia patekus į akis, iškart išplaukite vandeniu.
Praleisti slankiklis: Full Range

Pagerinkite savo patirtį

Parodykite savo naujajai išvaizdai daugiau meilės:

Pure Clay
Detoksikuojamoji veido kaukė