Pure Clay Valomoji veido kaukė

Valomoji veido kaukė su 3 rūšių grynu moliu bei eukalipto ekstraktu.

Informacija apie produktą
„L'Oréal Paris“ laboratorijose buvo kruopščiai atrinktas trijų rūšių molis ir suderintas su eukalipto ekstraktu, kuris žinomas dėl savo valomųjų savybių. Ši kreminės tekstūros kaukė įsigeria giliai į poras, oda tampa švari ir matinė, tačiau neišsausėjusi. Akivaizdus ir ilgai išliekantis rezultatas akimirksniu Oda iškart atgaivinama, nuvaloma ir atnaujinama. Panaudojus vieną savaitę, oda tampa matinė, švaresnė ir švelnesnė.


Naudojant nuolat, oda geriau kvėpuoja, akivaizdžiai pagerėja jos būklė.
sudedamosios dalys
Aqua / Water, Kaolin, Montmorillonite, Lecithin, Polysorbate 20, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Oryza Sativa Starch / Rice Starch, Eucalyptus Globulus Leaf Extract, Glycerin, Moroccan Lava Clay, Caprylyl Glycol, Citric Acid, Xanthan Gum, Phenoxyethanol, Ci 61570 / Green 5, Ci 77492 / Iron Oxides, Lilool, Geraniol, Coumarin, Citronellol, Parfum / Fragrance. (F.I.L. B196432/1).
Naudojimas
Tepkite ploną sluoksnį ant švarios veido odos 2 kartus per savaitę. Netepkite aplink akis ir burną. Palikite išdžiūti 5–10 minučių, tada nuvalykite šlapiu rankšluosčiu arba nuplaukite drungnu vandeniu. Netyčia patekus į akis, iškart plaukite vandeniu.
Pure Clay
Valomoji veido kaukė