Namai Odos priežiūra Veido priežiūra Revitalift Laser X3 Medvilniniai veido diskeliai su glikolio rūgštimi, padedantys kovoti su senėjimo požymiais

Revitalift Laser X3 Medvilniniai veido diskeliai su glikolio rūgštimi, padedantys kovoti su senėjimo požymiais

Panaudojus vos 1 diskelį oda tampa akivaizdžiai lygesnė ir šviesesnė.

Informacija apie produktą
Vyresniame amžiuje sulėtėja odos atsinaujinimo procesai ir ant odos paviršiaus ima kauptis negyvos ląstelės. Oda papilkėja ir praranda gyvybingumą, be to, atsiranda barjeras, neleidžiantis nuo senėjimo apsaugančioms odos priežiūros priemonėms veikti optimaliai. Nuo senėjimo požymių apsauganti priemonė „Revitalift Laser Renew Anti-Ageing Glycolic Peel Pads“ buvo sukurta remiantis profesionaliais odos priežiūros procesais, jos sudėtyje yra glikolio rūgšties, padedančios pašalinti negyvas odos ląsteles ir optimizuoti jūsų kasdienį odos priežiūros procesą. Dėl intensyvaus odos paviršiaus atkūrimo sumažėja raukšlės, odos tonas tampa tolygesnis. Raminamuoju poveikiu pasižyminčios sudedamosios dalys padeda atkurti odos pusiausvyrą ir sumažinti sudirgimo grėsmę.
sudedamosios dalys
Aqua / Water, Alcohol Denat., Hydroxyethylpiperazine Ethane Sulfonic Acid, Propylene Glycol, Glycerin, Glycolic Acid, Sodium Hydroxide, Citric Acid, Ppg-26-Buteth-26, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Allantoin, Ascorbyl Glucoside, Biosaccharide Gum-1, Panthenol, Phenoxyethanol, Linalool, Limonene, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Parfum / Fragrance. (F.I.L. B214799/1).
Naudojimas
Kiekvieną vakarą nuvaliusi odą paimkite vieną diskelį ir sukamaisiais sudesiais tepkite juo veidą. Nenaudokite aplink akis ir burną. Nenuplaukite, leiskite skysčiui susigerti į odą.


Diskeliai suvilgyti priemone ir paruošti naudoti, nereikia naudoti jokių papildomų priemonių. Po šios priemonės naudokite serumą ir kremą „Laser Renew“. Prieš eidama į lauką naudokite priemonę su SPF apsauga nuo saulės spindulių . Gerai uždarykite dėžutę, kad diskeliai neišdžiūtų. Glikolio rūgštis – efektyviai veikianti nuo senėjimo požymių apsauganti medžiaga. Patekus į akis iškart gerai nuplaukite vandeniu. Atsiradus nedideliam odos sudirgimui, priemonę naudokite rečiau, o jei sudirgimas nepraeina, nebenaudokite ir pasikonsultuokite su gydytoju. Prieš einant į lauką naudokite ne mažiau kaip SPF 15 lygio apsaugos nuo saulės priemonę.
Praleisti slankiklis: Full Range

Pagerinkite savo patirtį

Parodykite savo naujajai išvaizdai daugiau meilės:

Revitalift
Laser X3 Medvilniniai veido diskeliai su glikolio rūgštimi, padedantys kovoti su senėjimo požymiais