stop-stress Dušo gelis

Padėkite savo kūnui atsipalaiduoti ir atsikratyti viso per dieną susikaupusio streso bei įtampos.

Informacija apie produktą
Įtemptas darbas biure ir intensyvios treniruotės sporto salėje gali neigiamai paveikti vyro kūną ir sukelti nemalonią įtampą. Išbandykite mūsų dušo gelį, papildytą atpalaiduojančiais miško bei vaisių aromatais ir specialiai pritaikytą atpalaiduoti vyro kūną. Pirmasis „Men Expert“ dušo gelis, papildytas atpalaiduojančiais, gaiviais vaisių kvapais, kurie akimirksniu padės pasijusti geriau. Kad ir kokia įtempta būtų jūsų darbo diena, dušo gelis ir kūno prausiklis iš „Men Expert Stop Stress“ padės iš kūno pašalinti visą dienos įtampą ir stresą.
sudedamosios dalys
Aqua / Water, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Sodium Chloride, Coco-Betaine, Parfum / Fragrance, Ppg-5-Ceteth-20, Ci14700 / Red 4, Ci 17200 / Red 33, Sodium Hydroxide, Sodium Benzoate, Theobroma Cacao Extract / Cocoa Extract, Salicylic Acid, Polyquaternium-7, Limonene, Linalool, Pentylene Glycol, Mentha PiperitaExtract / Peppermint Extract, Alpha-Isomethyl Ionone, Citric Acid, Citronellol, Butylene Glycol, Vitis ViniferaSeed Extract / Grape Seed Extract, Coumarin


Naudojimas
Atpalaiduojantis ir stresą mažinantis dušo gelis, sukurtas specialiai vyrams ir padedantis pašalinti įtampą kūne. Įtemptas darbas biure ir intensyvios treniruotės sporto salėje gali neigiamai paveikti vyro kūną ir sukelti nemalonią įtampą. Išbandykite mūsų dušo gelį, papildytą atpalaiduojančiais miško bei vaisių aromatais ir specialiai pritaikytą atpalaiduoti vyro kūną. Pirmasis „Men Expert“ dušo gelis, papildytas atpalaiduojančiais, gaiviais vaisių kvapais, kurie akimirksniu padės pasijusti geriau. Kad ir kokia įtempta būtų jūsų darbo diena, dušo gelis ir kūno prausiklis iš „Men Expert“ padės iš kūno pašalinti visą dienos įtampą ir stresą.
Praleisti slankiklis: Full Range

Pagerinkite savo patirtį

Parodykite savo naujajai išvaizdai daugiau meilės:

stop-stress
Dušo gelis