Privatumo Politika

L’Oreal tikslas – būti pavyzdine ir pilietiška įmone. Mes vertiname sąžiningumą bei aiškumą ir esame įsipareigoję kurti tvirtus ir ilgalaikius santykius, paremtus pasitikėjimu ir abipuse nauda, su savo klientais. Laikydamiesi šio įsipareigojimo, turime saugoti ir gerbti jūsų privatumą bei pasirinkimus. Štai kodėl toliau pateikiame savo privatumo pažadą ir privatumo politiką.

MŪSŲ PRIVATUMO PAŽADAS

 1. Gerbiame jūsų privatumą ir pasirinkimus.

 2. Užtikriname privatumą ir saugą, kad ir ką darytume.

 3. Nesiunčiame jums rinkodaros informacijos, nebent paprašėte. Galite persigalvoti bet kuriuo metu.

 4. Niekada nesiūlome ar neparduodame jūsų duomenų kitiems.

 5. Įsipareigojame užtikrinti jūsų duomenų apsaugą ir saugą. Dirbame tik su patikimais partneriais. 

 6. Įsipareigojame atvirai ir skaidriai informuoti apie tai, kaip naudojame jūsų duomenis.

 7. Nenaudojame jūsų duomenų kitais tikslais (tik nurodytais).

 8. Gerbiame jūsų teises ir visada stengiamės kuo geriau patenkinti jūsų užklausas, laikydamiesi savo teisinių ir veiklos atsakomybių.

Toliau rasite daugiau informacijos apie asmens duomenų, kuriuos galime gauti iš jūsų tiesiogiai arba jums sąveikaujant su mumis, rūšis, kaip juos naudosime, kam perduosime, kaip apsaugosime, ir savo teises į asmens duomenis. Žinoma, jums gali būti aktualios ne visos situacijos. Šioje privatumo politikoje pateikiama visų galimų mūsų ir jūsų sąveikos situacijų apžvalga. 

Kuo daugiau su mumis sąveikausite, tuo geriau leisite mums jus pažinti ir tuo geresnes suasmenintas paslaugas galėsime siūlyti. 

Kai mums atskleidžiate arba kai mes renkame jūsų asmens duomenis, juos naudojame vadovaudamiesi šia politika. Įdėmiai perskaitykite šią informaciją. Jei turite klausimų arba nerimaujate dėl savo asmens duomenų, susisiekite su mumis el. p. adresu personal-da@loreal.com

KĄ SUŽINOSITE PERSKAITĘ ŠIĄ PRIVATUMO POLITIKĄ? 

Kas mes esame?

Kas yra asmens duomenys?

Kokius duomenis apie jus renkame ir kaip juos naudojame?

Kaip renkame arba gauname jūsų duomenis?

Automatizuotas sprendimų priėmimas

Profiliavimas

Kas turi prieigą prie jūsų asmens duomenų?

Kur saugome jūsų asmens duomenis?

Kiek laiko saugome jūsų asmens duomenis?

Ar mano asmens duomenys yra saugūs?

Nuorodos į trečiųjų šalių interneto svetaines ir socialinius tinklus

Socialiniai tinklai ir naudotojų sukurtas turinys

Jūsų teisės ir pasirinkimai

Kontaktinė informacija


KAS MES ESAME


Prekių ženklas yra L’Oreal Baltic SIA prekių ženklų portfelio dalis. L’Oreal Baltic SIA yra atsakinga už asmens duomenis, kuriuos mums atskleidžiate. Sakydami L’Oreal, „mes“ arba „mūsų“, turime omeny L’Oreal Baltic SIA. L’Oreal yra „duomenų valdytojas“, kaip nurodyta galiojančiuose duomenų apsaugos įstatymuose. 

L’Oreal Baltic SIA

Klausimus apie duomenų apsaugą siųskite adresu: 

Citadeles g. 12, LV-1010 Ryga, Latvija, arba el. p. personal-da@loreal.com

KAS YRA ASMENS DUOMENYS?


Asmens duomenys yra bet kokia informacija ar jos dalis, susijusi su nustatytu arba nustatytinu fiziniu asmeniu (duomenų subjektu), leidžianti asmenį nustatyti tiesiogiai (pvz., jūsų vardas) arba netiesiogiai (pvz., įslaptinti duomenys, tokie kaip unikalus atpažinties numeris). Tai reiškia, kad asmens duomenys apima el. laiškus, gyvenamosios vietos adresą, mobiliojo telefono numerį, naudotojų vardus, profilių nuotraukas, gaminius, kuriems teikiate pirmenybę, ir pirkimo įpročius, naudotojų sukurtą turinį, finansinę ir gerovės informaciją. Taip pat asmens duomenims gali būti priskiriami unikalūs skaitiniai identifikatoriai, tokie kaip jūsų kompiuterio IP adresas arba jūsų mobiliojo prietaiso MAC adresas, taip pat slapukai. 

KOKIUS DUOMENIS APIE JUS RENKAME IR KAIP JUOS NAUDOJAME?


L’Oreal tiki, kad jūs, vartotojas, esate mūsų veiklos esmė. Mums patinka gauti jūsų komentarų, sužinoti daugiau informacijos apie jus ir kurti bei pristatyti jums patinkančius gaminius. Taip pat žinome, kad daugelis jūsų mėgsta bendrauti su mumis. Taigi yra daug būdų perduoti savo asmens duomenis mums, o mums – juos rinkti. 

Kaip renkame arba gauname jūsų duomenis?


Jūsų duomenis galime rinkti arba gauti iš savo interneto svetainių, formų, programėlių, prietaisų, L’Oreal gaminių ar prekių ženklų tinklalapių socialiniuose tinkluose ir kt. Kartais savo asmens duomenis perduodate tiesiogiai (pvz., susikurdami paskyrą, susisiekdami su mumis, pirkdami mūsų interneto svetainėse, naudodami programėles, parduotuvėse ar grožio salonuose), kartais juos renkame (pvz., naudodami slapukus, kad suprastume, kaip jus naršote mūsų interneto svetainėse ir naudojate mūsų programėles), kartais – gauname iš trečiųjų šalių, įskaitant kitas L’Oreal Group įmones.

Rinkdami duomenis, privalomus užpildyti laukelius pažymime žvaigždutėmis, kai tokie duomenys mus reikalingi, kad:

 • galėtume laikytis sutartinių įsipareigojimų (pvz., pristatyti prekes, kurias įsigijote mūsų interneto svetainėse arba naudodami mūsų programėles);

 • galėtume suteikti prašomas paslaugas (pvz., siųsti naujienlaiškius);

 • galėtume laikytis vietos reglamentų (pvz., dėl sąskaitų išrašymo, jūsų amžiaus patvirtinimo, nes savo asmens duomenis mums gali pateikti tik ne jaunesni nei 18 metų asmenys).

Jei nepateiksite žvaigždute pažymėtų duomenų, tikėtina, kad negalėsime pristatyti prekių ir teikti paslaugų.

Toliau esančioje lentelėje pateikta išsamesnė informacija.

 1. Kada gali būti perduodami ar renkami jūsų duomenys? Šiame stulpelyje paaiškinta, kokia veikla užsiimant ar kokiam atvejui esant naudojame arba renkame jūsų duomenis. Pavyzdžiui, kai perkate, užsiprenumeruojate naujienlaiškį, naršote interneto svetainėje arba naudojate programėlę.

 2. Kokius asmens duomenis gauname iš jūsų tiesiogiai arba jums sąveikaujant su mumis? Šiame stulpelyje paaiškinta, kokius duomenis renkame, atsižvelgdami į situaciją.

 3. Kaip ir kodėl galime naudoti jūsų duomenis? Šiame stulpelyje paaiškinta, ką galime daryti su jūsų duomenimis, ir jų rinkimo tikslai.

 4. Koks yra jūsų asmens duomenų tvarkymo teisinis pagrindas? Šiame stulpelyje paaiškinta, kodėl galime naudoti jūsų duomenis. 

Atsižvelgiant į duomenų naudojimo tikslą, gali būti keli jūsų duomenų tvarkymo teisinio pagrindo atvejai (nurodyti toliau).

 • Jūsų sutikimas.

 • Mūsų teisėtas interesas, kuris gali būti: 

  • mūsų gaminių ir paslaugų gerinimas, t. y. mūsų verslo interesai geriau suprasti jūsų poreikius bei lūkesčius ir pagerinti savo paslaugas, interneto svetaines, programėles, prietaisus, gaminius ir prekių ženklus vartotojų labui;

  • sukčiavimo prevencija: užtikrinti, kad mokėjimas atliktas ir kad nėra sukčiavimo ar neteisėto pasisavinimo atvejų;

  • mūsų priemonių saugumo užtikrinimas: kad mūsų priemonės (interneto svetainės, programėlės, prietaisai), kuriomis naudojatės, būtų saugios, tinkamai veiktų ir būtų nuolat tobulinamos.

 • Sutarties vykdymas, t. y. jūsų paprašytų paslaugų suteikimas.

 • Teisinis įsipareigojimas, kai tvarkyti duomenis reikalauja įstatymas.


Informacijos apie jūsų sąveiką su mumis ir jos poveikio jūsų duomenims apžvalga


Kada gali būti perduodami ar renkami jūsų duomenys?

Kokius asmens duomenis gauname iš jūsų tiesiogiai arba jums sąveikaujant su mumis?


Kaip ir kodėl galime naudoti jūsų duomenis?

Koks yra jūsų asmens duomenų tvarkymo teisinis pagrindas?


Paskyros sukūrimas ir valdymas


Informacija, surinkta kuriant paskyrą L’Oreal interneto svetainėse, programėlėse, prisijungus naudojant socialinio tinklo prisijungimo duomenis arba parduotuvėje.

Atsižvelgiant į jūsų sąveiką su mumis, asmens duomenys gali būti:

-vardas ir pavardė;

-lytis;

-el. p. adresas;

-adresas;

-tel. numeris;

-nuotrauka;

-gimimo diena arba amžiaus intervalas;

-identifikatorius, naudotojo vardas ir slaptažodis;

-asmens aprašas arba pageidavimai;

-kita informacija;

-profilis socialiniame tinkle (prie kurio prisijungiate naudodami prisijungimo prie socialinio tinklo duomenis arba atskleidžiate šiuos asmens duomenis mums).

Paskirtis:

-tvarkyti jūsų užsakymus;

-tvarkyti konkursus, akcijas, apklausas ir žaidimus, kuriuose nusprendžiate dalyvauti;

-atsakyti į jūsų klausimus ir sąveikauti su jumis;

-pasiūlyti jums lojalumo programą;

leisti jums tvarkyti savo parinktis.

Sutarties vykdymas

Suteikti prašomą paslaugą (pvz., sukurti paskyrą, užpildyti apklausą ar įsigyti gaminį).

Teisėtus interesus

Veiksmingai valdyti verslą, reklamuoti gaminius rengiant konkursus, akcijas, apklausas ir žaidimus, atsakyti į jūsų klausimus ir sąveikauti su jumis, pasiūlyti jums lojalumo programą, leisti jums tvarkyti savo parinktis.

-Siųsti jums rinkodaros informaciją (kai to paprašėte), kuri gali būti pritaikyta jūsų profiliui (t. y. paremta jūsų asmens duomenimis ir pageidavimais).


Sutikimas

Siųsti tiesioginės rinkodaros informaciją.


-Analizuoti duomenis arba rinkti statistiką, siekiant

siūlyti suasmenintas paslaugas, paremtas jūsų grožio charakteristikomis.

-Stebėti ir gerinti mūsų interneto svetaines (programėles).

Užtikrinti mūsų interneto svetainių (programėlių) saugumą ir apsaugoti jus ir mus nuo sukčiavimo.

-Teisėtus interesus

Užtikrinti mūsų interneto svetainių (programėlių) saugumą, apsaugoti jas nuo sukčiavimo, geriau suprasti jūsų poreikius bei lūkesčius ir pagerinti mūsų paslaugas, gaminius ir prekių ženklus.


Naujienlaiškių ir komercinės informacijos prenumerata


Atsižvelgiant į jūsų sąveiką su mumis, asmens duomenys gali būti:

-el. p. adresas;

-vardas ir pavardė;

-Gimimo data

-Lytis

-asmens aprašas arba pageidavimai;

-profilis socialiniame tinkle (prie kurio prisijungiate naudodami prisijungimo prie socialinio tinklo duomenis arba atskleidžiate šiuos asmens duomenis mums).


Paskirtis:

-siųsti jums rinkodaros informaciją (kai to paprašėte), kuri gali būti pritaikyta jūsų profiliui (t. y. paremta jūsų asmens duomenimis ir pageidavimais, įskaitant jūsų mėgstamos parduotuvės vietą).


-Sutikimas arba Teisėtus interesus

Siųsti tiesioginės rinkodaros informaciją.
-Analizuoti informaciją arba rinkti statistiką, kad suprastume savo rinkodaros kampanijų veiksmingumą ir užtikrintume aktualiausius, jūsų poreikius atitinkančius potyrius.


-Teisėtus interesus

Pritaikyti savo rinkodaros komunikaciją, suprasti jos veiksmingumą ir užtikrinti, kad gaunate aktualiausius potyrius, padėti mums geriau suprasti jūsų poreikius bei lūkesčius ir pagerinti paslaugas, gaminius ir prekių ženklus.


-Naujinti nesiuntimo sąrašus, jei nurodėte nesiųsti informacijos.


-Teisiniai įsipareigojimai ir teisėti interesai

Laikyti jūsų duomenis nesiuntimo sąraše, jei prašėte nebesiųsti tiesioginės rinkodaros informacijos.


Pirkinių ir užsakymų valdymas


Informacija, surinkta įsigijus prekių L’Oreal interneto svetainėje, socialiniame tinkle, naudojant programėlę ar parduotuvėje.

Atsižvelgiant į jūsų sąveiką su mumis, asmens duomenys gali būti:

-vardas ir pavardė;

-el. p. adresas;

-adresas (prekių siutimo ir sąskaitų siuntimo);

-tel. numeris;

-asmens aprašas arba pageidavimai;

-profilis socialiniame tinkle (prie kurio prisijungiate naudodami prisijungimo prie socialinio tinklo duomenis arba atskleidžiate šiuos asmens duomenis mums);

-prekybos operacijos informacija, įskaitant įsigytus gaminius ir parduotuvės vietą;

mokėjimo informacija;

-pirkimų istorija.


Paskirtis:

-susisiekti su jumis siekiant užbaigti užsakymą, kai išsaugojote pirkinių krepšelį arba įdėjote prekių į pirkinių krepšelį, bet neužbaigėte pirkimo proceso (neapmokėjote);

-informuoti, kada prekyboje pasirodys gaminys, kurį norėjote įsigyti;

-apdoroti ir atlikti jūsų užsakymą, įskaitant gaminio pristatymą nurodytu adresu;

-tvarkyti jūsų užsakymo apmokėjimą. Atkreipiame dėmesį, kad mokėjimo informaciją (kredito kortelės numeris, „Paypal“ informacija, banko sąskaitos informacija) renkame ne mes, bet tiesiogiai mokėjimo paslaugų teikėjai;

-valdyti bet kokį jūsų kontaktą su mumis dėl užsakymo;-Sutarties vykdymas:

Suteikti paslaugą, kurios prašėte (pirkimas).


-Apsaugoti operacijas nuo sukčiavimo. Atkreipiame dėmesį, kad naudojame trečiosios šalies sprendimą sukčiavimui aptikti ir užtikrinti, jog mokėjimas atliktas ir sumokėjote jūs arba jūsų įgaliotas asmuo;

-pagerinti jūsų profilį, jei perkate naudodami savo paskyros informaciją;

-matuoti pasitenkinimą;

-valdyti ginčus dėl pirkimo;

-rinkti statistiką, kad suprastume savo rinkodaros kampanijų veiksmingumą ir užtikrintume aktualiausius, jūsų poreikius atitinkančius potyrius.


-Teisėtus interesus

Apsaugoti jus ir mus nuo nesąžiningų operacijų ir užtikrinti, kad mokėjimas atliktas ir kad nėra sukčiavimo ar neteisėto pasisavinimo atvejų.


Naršymas internete


Informacija, renkama slapukų ar panašių technologijų (slapukai *), naršant L’Oreal interneto svetainėje (naudojant programėles) ir (arba) naršant trečiųjų šalių svetainėse (naudojant trečiųjų šalių programėles).Informacijos apie slapukus, naudojamus naršant konkrečioje interneto svetainėje (naudojant programėlę), ieškokite slapukų lentelėje.

* Slapukai yra nedideli tekstiniai failai, išsaugomi jūsų prietaise (kompiuteryje, planšetiniame kompiuteryje ar mobiliajame telefone), kai naršote internete, įskaitant L’Oreal Group interneto svetaines.

Atsižvelgiant į jūsų sąveiką su mumis, asmens duomenys gali būti:

-Duomenys, susiję su jūsų naudojimusi mūsų interneto svetainėmis (programėlėmis):

iš kur užėjote į mūsų interneto svetainę;

-prisijungimo informacija;

-peržiūrėti tinklalapiai;

-peržiūrėta vaizdo medžiaga;

-paspausti arba bakstelėti -reklamos skelbimai;

-ieškoti gaminiai;

-jūsų vieta;

-apsilankymo trukmė;

į pirkinių krepšelį įdėti gaminiai.


Techninė informacija:

-IP adresas;

-naršyklės informacija;

-prietaiso informacija.


Unikalus identifikatorius, suteikiamas kiekvienam lankytojui, ir identifikatoriaus galiojimo pabaigos data.

Kur aktualu, naudojame slapukus ir kitus jūsų atskleistus asmens duomenis (pvz., ankstesnių pirkimų duomenis, el. naujienlaiškių prenumeratą) toliau nurodytais tikslais:
-kad tinkamai veiktų mūsų interneto svetainė (programėlės):

-tinkamas turinio rodymas;

-pirkinių krepšelio sukūrimas ir išsaugojimas;

-prisijungimo informacijos sukūrimas ir išsaugojimas;

-sąsajos suasmeninimas, pavyzdžiui, kalbos pasirinkimas;

-jūsų prietaiso parametrai, įskaitant ekrano skiriamąją gebą ir kt.;

-mūsų interneto svetainių (programėlių) gerinimas, pavyzdžiui, išbandant naujas idėjas;


-kad užtikrintume interneto svetainės (programėlės) saugumą ir saugą bei apsaugotume jus nuo sukčiavimo ar neleistume piktnaudžiauti mūsų interneto svetainėmis arba paslaugomis, pavyzdžiui, atliekant trukdžių paiešką ir šalinimą;


-kad atliktume statistinius tyrimus:

-kaip išvengti dvigubo lankytojų fiksavimo;

-išsiaiškinti naudotojų reakciją į mūsų reklamos kampanijas, jei davėte sutikimą.


-Teisėtus interesus :

užtikrinti slapukų, i) būtinų mūsų interneto svetainių (programėlių) veikimui, ii) naudojimą, siekiant padaryti interneto svetaines (programėles) saugias.


-Sutikimas

Pagerinti savo pasiūlymus ir paslaugas.

Sužinoti, kaip atradote mūsų interneto svetaines (programėles).

Reklamuoti ir siūlyti jums pritaikytą turinį

.
Elgsena pagrįstos reklamos rodymas internete:

-jus dominančių gaminių reklamos rodymas internete, paremtas jūsų ankstesniu elgesiu;

-reklamos ir turinio rodymas socialinių tinklų platformose.


-Kad pritaikytume savo paslaugas jums:

-rekomendacijų, rinkodaros informacijos arba jūsų profiliu ir pomėgiais paremto turinio siuntimas;

-mūsų interneto svetainių (programėlių) pateikimas atsižvelgiant į jūsų veiksmus, pavyzdžiui, prekių krepšelio, kalbos ar prisijungimo informacijos išsaugojimas, naudotojo sąsajos tinkinimo slapukų naudojimas (t. y. parametrai, susieti su jūsų prietaisu, įskaitant jūsų ekrano skiriamąją gebą, šriftus ir kt.);


-kad galėtume bendrinti savo turinį socialiniuose tinkluose (bendrinimo mygtukai susieti su konkrečiu socialiniu tinklu).


-Sutikimas

Naudoti visus kitus slapukus.


Reklaminės operacijos


Informacija, surinkta žaidimų, konkursų, akcijų, apklausų ar prašymų atsiųsti gaminių pavyzdžių metu.

Atsižvelgiant į jūsų sąveiką su mumis, asmens duomenys gali būti:

-vardas ir pavardė;

-el. p. adresas;

-tel. numeris;

-gimimo data;

-lytis;

-adresas;

-asmens aprašas arba pageidavimai;

-profilis socialiniame tinkle (prie kurio prisijungiate naudodami prisijungimo prie socialinio tinklo duomenis arba atskleidžiate šiuos asmens duomenis mums);

-kita jūsų informacija, kuria su mumis pasidalijote (pvz., skiltyje „Mano paskyra“, susisiekę su mumis arba pateikę savo turinio, tokio kaip nuotraukos ar apžvalga, uždavę klausimą naudodami pokalbių funkciją, kurią turi kai kurios interneto svetainės / programėlės, arba dalyvaudami konkurse, žaidime, apklausoje);

-kad atliktume užduotis, kurių mūsų paprašėte, pavyzdžiui, valdyti jūsų dalyvavimą konkursuose, žaidimuose ir apklausose, įskaitant atsižvelgimą į jūsų grįžtamąjį ryšį ir pasiūlymus.


-Sutarties vykdymas

Suteikti paslaugą, kurios prašėte.

-Teisėtus interesus

Kad veiksmingai valdytume verslą ir reklamuotume gaminius leisdami dalyvauti konkursuose, žaidimuose ir apklausose, įskaitant atsižvelgimą į jūsų grįžtamąjį ryšį ir pasiūlymus.


-Rinkti statistiką, kad suprastume savo rinkodaros kampanijų veiksmingumą ir užtikrintume aktualiausius, jūsų poreikius atitinkančius potyrius.

-Teisėtus interesus

Kad geriau suprastume jūsų poreikius bei lūkesčius ir pagerintume savo paslaugas, gaminius ir prekių ženklus.


-Siųsti jums rinkodaros informaciją (jei paprašėte).

-Sutikimas

Siųsti tiesioginės rinkodaros informaciją.


Naudotojų sukurtas turinys


Informacija, kurią surinkome, kai pateikėte turinio vienoje iš mūsų socialinių platformų arba sutikote, kad jūsų turinį, paskelbtą socialinių tinklų platformose, pakartotinai panaudotume mes.


Atsižvelgiant į jūsų sąveiką su mumis, asmens duomenys gali būti:

-vardas ir pavardė arba slapyvardis;

-el. p. adresas;

-nuotrauka;

-asmens aprašas arba pageidavimai;

-profilis socialiniame tinkle (prie kurio prisijungiate naudodami prisijungimo prie socialinio tinklo duomenis arba atskleidžiate šiuos asmens duomenis mums);

-kita asmens informacija, kuria su mumis pasidalijote (pvz., skiltyje „Mano paskyra“, susisiekę su mumis arba pateikę savo turinio, tokio kaip nuotraukos ar apžvalga, uždavę klausimą naudodami pokalbių funkciją, kurią turi kai kurios interneto svetainės / programėlės).


-Laikantis konkrečių terminų ir sąlygų, su kuriomis sutikote:

-skelbti jūsų apžvalgas arba turinį mūsų gaminių reklamos tikslais


-Sutikimas

Pakartotinai panaudoti jūsų internete paskelbtą turinį.

-Rinkti statistiką, kad suprastume savo rinkodaros kampanijų veiksmingumą ir užtikrintume aktualiausius, jūsų poreikius atitinkančius potyrius.

-Teisėtus interesus

Kad geriau suprastume jūsų poreikius bei lūkesčius ir pagerintume bei reklamuotume savo paslaugas, gaminius ir prekių ženklus.


Programėlių ir prietaisų naudojimas


Informacija, surinkta jums naudojant mūsų programėles ir (arba) prietaisus.

Atsižvelgiant į jūsų sąveiką su mumis, asmens duomenys gali būti:

-vardas ir pavardė;

-el. p. adresas;

-vieta;

-gimimo data;

-asmens aprašas arba pageidavimai;

-nuotrauka;

-gerovės informacija, įskaitant odos spalvą, odos (plaukų) tipą;

-geolokacija.


Paskirtis:

-teikti paprašytas paslaugas (pvz., virtualiai išbandyti mūsų gaminius, pirkti mūsų gaminius naudojant programėlę arba susijusiose interneto svetainėse, duoti patarimų ir įspėti dėl saulės poveikio, plaukų priežiūros);

-analizuoti jūsų gerovės charakteristikas ir rekomenduoti atitinkamus gaminius (įskaitant pagamintus pagal užsakymą) bei procedūras;

-rekomenduoti gaminius ir procedūras.

-Sutarties vykdymas ir teisėtus interesus

Teikti paprašytas paslaugas (įskaitant, kur reikia, tyrimų ir inovacijų komandos atliktą algoritmo, būtino paslaugai suteikti, analizę).

-L’Oreal Group mokslininkų tyrimams ir inovacijoms, siekiant tobulinti mūsų gaminius;

-mūsų programėlėms ir prietaisams stebėti ir gerinti;

-rinkti statistiką, kad suprastume savo rinkodaros kampanijų veiksmingumą ir užtikrintume aktualiausius, jūsų poreikius atitinkančius potyrius.

-Teisėtus interesus

Visada gerinti savo gaminius ir paslaugas, kad atitiktų jūsų poreikius ir lūkesčius, taip pat tyrimų ir inovacijų tikslais.


Užklausos


Informacija, surinkta jums klausiant (pvz., mūsų Klientų aptarnavimo skyriaus) apie mūsų prekių ženklus, gaminius ir jų naudojimą.


Atsižvelgiant į jūsų sąveiką su mumis, asmens duomenys gali būti:

-vardas ir pavardė;

-tel. numeris;

-el. p. adresas;

-kita asmens informacija, kurią mums atskleidėte pateikdami užklausą (gali būti gerovės ir sveikatos duomenys, jei davėte sutikimą juos rinkti).


-atsakyti į jūsų užklausas;

kur reikia, nukreipti į atitinkamas tarnybas.

-Sutikimas

Apdoroti jūsų užklausą.


-Rinkti statistiką siekiant pagerinti gaminius ir jų saugumą.

-Teisėtus interesus ir teisinis įsipareigojimas

Kad geriau suprastume savo klientų poreikius ir lūkesčius, pagerintume savo paslaugas, gaminius bei prekių ženklus ir atsakytume į jūsų užklausą.

-Kosmetologinio budrumo tikslais:

-stebėti ir užkirsti kelią bet kokiam šalutiniam poveikiui, susijusiam su mūsų gaminių naudojimu;

-atlikti tyrimus, susijusius su saugiu mūsų gaminių naudojimu;

-taikyti taisomąsias priemones, kur reikia, ir jas įvertinti.

-Teisinis įsipareigojimas Laikytis teisinio įsipareigojimo stebėti šalutinį gaminių poveikį. Laikytis teisinio įsipareigojimo vertinti ir užtikrinti gaminių saugumą, taip pat informuoti atitinkamas institucijas esant stipriam šalutiniam gaminių poveikiui.


Rėmimas

Atsižvelgiant į jūsų sąveiką su mumis, asmens duomenys gali būti:

-vardas ir pavardė;

-tel. numeris;

-el. p. adresas.

-Siųsti informaciją apie savo gaminius ir (arba) informaciją, pažymėtą norimiausių dalykų sąraše, kuriam nors asmeniui kito asmens prašymu.

-Sutarties su duomenų subjektu vykdymas

Apdoroti užklausą.


Ir


-Teisėtus interesus

Susisiekti su kuriuo nors asmeniu kito asmens prašymu.


Automatizuotas sprendimų priėmimas


Mokėjimo operacijų, atliekamų mūsų interneto svetainėse (naudojant mūsų programėles ar prietaisus), apsaugai nuo sukčiavimo ir neteisėto pasisavinimo užtikrinti naudojame trečiosios šalies sprendimą (-us). Sukčiavimo aptikimo būdas yra paremtas, pavyzdžiui, paprastais palyginimais, asociacijomis, sankaupų formavimu, spėjimu ir klaidingų duomenų aptikimu naudojant išmaniuosius agentus, duomenų jungimo būdus ir įvairius duomenų gavybos būdus.


Šie sukčiavimo aptikimo procesai gali būti visiškai automatizuoti arba gali būti reikalingas žmogaus įsikišimas (žmogus priima galutinį sprendimą). Bet kokiu atveju imamės visų tinkamų atsargumo ir apsaugos priemonių, siekdami riboti prieigą prie jūsų duomenų. 


Dėl automatizuotos sukčiavimo aptikimo funkcijos galima: i) delsa apdorojant jūsų užsakymą (prašymą), kol peržiūrime jūsų operaciją, bei ii) paslaugos apribojimas arba atsisakymas ją suteikti nustačius sukčiavimo riziką. Turite teisę pamatyti informaciją, kuria remdamiesi priimame sprendimą. Žr. toliau esančią skiltį „Jūsų teisės ir pasirinkimai“.

Šis tvarkymas yra būtinas norint sudaryti ar vykdyti duomenų subjekto ir duomenų valdytojo sutartį arba  yra sankcionuotas ES ar valstybės narės įstatymo, kuriame reglamentuojama duomenų valdytojų veikla. Turite teisę pareikšti savo nuomonę, užginčyti sprendimą ir reikalauti, kad įsikištų duomenų valdytojas.

Profiliavimas

Kai siunčiame arba rodome suasmenintą informaciją ar turinį, galime taikyti tam tikrus metodus, vadinamus „profiliavimu“ (t. y. bet kokį automatizuotą asmens duomenų tvarkymą, kai duomenys naudojami tam tikroms fizinio asmens savybėms įvertinti, konkrečiai – analizuoti arba nuspėti fizinio asmens pageidavimus, interesus, ekonominę situaciją, elgesį, vietą, sveikatos būklę, patikimumą ar veiksmus). Tai reiškia, kad galime rinkti asmens duomenis apie jus pirmiau esančioje lentelėje nurodytais atvejais. Mes centralizuojame šiuos duomenis ir juos analizuojame norėdami įvertinti ir nuspėti jūsų asmeninius pageidavimus ir (arba) interesus.

Vadovaudamiesi savo analize, siunčiame arba rodome informaciją ir (arba) turinį, pritaikytą jūsų interesams (poreikiams).


Tam tikromis aplinkybėmis turite teisę nesutikti, kad jūsų duomenys būtų naudojami profiliuoti. Žr. toliau esančią skiltį „Jūsų teisės ir pasirinkimai“.


Kas turi prieigą prie jūsų asmens duomenų?


Jūsų asmens duomenis galime bendrinti L’Oreal Group vadovaudamiesi savo teisėtu interesu vidinio administravimo tikslais, kad laikytumėmės teisinių įsipareigojimų, užkirstume kelią sukčiavimui ir (arba) apsaugotume savo priemones, pagerintume save gaminius ir paslaugas ar gavę jūsų sutikimą. 

Atsižvelgiant į duomenų rinkimo tikslą ir tik jei būtina žinoti, prie kai kurių jūsų asmens duomenų turės prieigą L’Oreal Group įmonės visame pasaulyje, remiantis mūsų teisėtu interesu atlikti vidaus administravimą. Kur įmanoma, duomenys bus užšifruojami pseudonimu (nebus galima tiesiogiai nustatyti jų savininko), o kur reikia – naudojami paprašytoms paslaugoms teikti. 


Taip pat jūsų asmens duomenis, užšifruotus pseudonimu (negalima tiesiogiai nustatyti jų savininko), galime bendrinti L’Oreal Tyrimų ir inovacijų padalinio mokslininkams, įskaitant esančius ne jūsų šalyje, tyrimų ir inovacijų tikslais, norėdami pagerinti savo gaminius ir paslaugas. 


Kur leidžiama, jūsų asmens duomenis, įskaitant surinktus naudojant slapukus, galime bendrinti savo prekių ženklams remdamiesi teisėtu interesu vidinio administravimo tikslais, kad suderintume ir atnaujintume informaciją, kurią mums atskleidėte, kad analizuotume statistiką vadovaudamiesi jūsų charakteristikomis ir pritaikytume savo komunikacijas. 


Daugiau informacijos apie L’Oreal Group, jos prekių ženklus ir vietas rasite L’Oreal Group interneto svetainėje.Jūsų asmens duomenis galime bendrinti trečiosioms šalims arba L’Oreal Group įmonėms rinkodaros tikslais.


Jūsų asmens duomenis rinkodaros tikslais bendriname tik gavę jūsų sutikimą. Šiuo atveju jūsų duomenis tvarko trečioji šalis, veikianti kaip duomenų valdytoja. Galioja jos terminai, sąlygos ir privatumo taisyklės. Prieš sutikdami, kad jūsų informacija būtų perduota tokiai trečiajai šaliai, įdėmiai perskaitykite jos dokumentus. Taip nutiks, kai perduosite savo asmens duomenis naudodamiesi trečiųjų šalių paslaugomis (pvz., feisbuko paskyra, profiliu), todėl visada būsite informuoti ir žinosite, kurios trečiosios šalys gaus jūsų asmens duomenis. 


Taip pat jūsų asmens duomenis mūsų vardu gali tvarkyti mūsų patikimos trečiosios šalys – tvarkytojos.


Mes pasikliauname patikimomis trečiosiomis šalimis, kad jos atliktų įvairių verslo operacijų mūsų vardu. Joms suteikiame tik informaciją, reikalingą paslaugai suteikti, ir reikalaujame, kad jūsų asmens duomenys nebūtų naudojami kitiems tikslams. Visada kaip įmanydami stengiamės užtikrinti, kad trečiosios šalys, su kuriomis dirbame, saugiai tvarkytų jūsų duomenis. Pavyzdžiui, galime patikėti paslaugas, kurioms atlikti reikia tvarkyti jūsų asmens duomenis:


 • trečiosioms šalims, kurios mums padeda teikti skaitmenines ir el. komercijos paslaugas, tokias kaip socialinis klausymasis, parduotuvių paieška, lojalumo programos, tapatybės valdymas, įvertinimai ir apžvalgos, santykių su klientais valdymas, žiniatinklio analitika ir paieškos sistema, naudotojų sukurto turinio priežiūros priemonės; 

 • reklamos, rinkodaros, skaitmeninės ir socialinės medijos agentūroms, kad padėtų įgyvendinti reklamos ir rinkodaros kampanijas, analizuoti jų veiksmingumą, palaikyti kontaktą su jumis ir atsakyti į jūsų klausimus;

 • trečiosioms šalims, pristatančioms jums gaminį, pvz., pašto (pristatymo) paslaugos;

 • trečiosioms šalims, padedančioms mums teikti IT paslaugas, tokioms kaip platformų teikėjoms, prieglobos paslaugų teikėjoms, duomenų bazių, programinės įrangos ir programėlių, turinčių duomenų apie jus, techninės priežiūros ir pagalbos paslaugų teikėjoms (tokios paslaugos kartais reiškia, jog jas teikiančios įmonės turės prieigą prie jūsų duomenų, kad atliktų minėtąsias paslaugas);

 • mokėjimo paslaugų teikėjams ir kreditų informacijos teikimo įmonėms, kad įvertintų jūsų kreditingumą ir patvirtintų jūsų informaciją, kai to reikia sudarant sutartį su jumis;

 • trečiosioms šalims, padedančioms aptarnauti klientus ir kosmetologinio budrumo srityje.Jūsų asmens duomenis galime atskleisti trečiosioms šalims kaip naujiems valdytojams:


 • jei parduodame įmonę ar turtą, jo pirkėjui atskleidžiame jūsų asmens duomenis, jei jų turime; jei L’Oreal arba jos turto dalį įsigyja trečioji šalis, turimi klientų asmens duomenys perduodami pirkėjui kaip įsigyto turto dalis. Prireikus tokiais atvejais pirkėjas atlieka naujojo duomenų valdytojo vaidmenį ir tvarko jūsų duomenis, vadovaudamasis savo privatumo politika. 

 • Jei privalome atskleisti arba bendrinti jūsų asmens duomenis, kad laikytumėmės teisinio įsipareigojimo ar taikytume arba užtikrintume mūsų naudojimo (pardavimo) sąlygų ar kitų terminų ir sąlygų, su kuriomis sutikote, laikymąsi arba norėdami apsaugoti teises, nuosavybę, L’Oreal, savo klientus ar darbuotojus; 

 • jei gavome jūsų sutikimą;

 • jei leidžia įstatymai.Galime atskleisti jūsų asmens duomenis savo partneriams:


 • jei paslauga, kurią užsisakėte, buvo sukurta L’Oreal ir partnerio (pavyzdžiui, bendrojo ženklo programėlė). Tokiu atveju L’Oreal ir partneris tvarko jūsų asmens duomenis savo tikslais: 

  • L’Oreal tvarko vadovaudamasi savo privatumo politika; 

  • partneris, taip pat veikdamas kaip duomenų valdytojas, – vadovaudamasis savo terminais ir sąlygomis bei privatumo politika. 

 • Jei sutikote gauti rinkodaros ir komercinio pobūdžio informacijos iš L’Oreal partnerio naudodami tam skirtą priemonę (pvz., L’Oreal prekių ženklu pažymėtą programėlę, prieinamą L’Oreal partneriams). Tokiu atveju jūsų duomenis tvarko partneris, veikdamas kaip duomenų valdytojas ir vadovaudamasis savo terminais ir sąlygomis bei privatumo politika.

 • Savo pagalbos tinklalapiuose galime skelbti socialinių tinklų turinį. Jei mūsų interneto svetainėje (programėlėse) atveriate socialinių tinklų turinį, socialinio tinklo slapukas gali būti išsaugotas jūsų prietaise. Siūlome perskaityti socialinių tinklų slapukų politiką, kad gautumėte daugiau informacijos. Tokiu atveju jūsų duomenis tvarko partneris, veikdamas kaip duomenų valdytojas ir vadovaudamasis savo terminais ir sąlygomis bei privatumo politika.MES GALIME ATSKLEISTI JŪSŲ ASMENS DUOMENIS SAVO PARTNERIUI

  

Informacija, kurią Facebook socialinis tinklas renka ir pateikia mums 

Visos Facebook funkcijos ir paslaugos, naudojamos mūsų interneto puslapyje / programėlėje, yra vykdomos pagal Facebook Data Policy, kur jūs rasite daugiau informacijos apie jūsų privatumo teises ir nustatymus. 

Naudodamiesi šiuo interneto puslapiu / programėle, jūs galite:

 • prisijungti naudodami savo Facebook paskyros prisijungimo duomenis. Jei taip darote, jūs sutinkate pasidalinti su mumis dalimi savo viešos profilio informacijos;

 • naudoti Facebook socialinius papildinius, tokius kaip „patinka“ ar „dalintis“ mūsų turiniui Facebook platformoje;

 • priimti slapukus iš šio internetinio puslapio / programėlės (taip pat žinomos kaip „Facebook Pixel“), kurie padeda mums suprasti jūsų veiksmus, įskaitant informaciją apie jūsų naudojamą įrenginį, kaip jūs naudojatės mūsų paslaugomis, kaip jūs perkate, kokius reklaminius skelbimus matote, turite ar neturite Facebook paskyrą bei ar esate prie jos prisijungęs.

Kai naudojatės Facebook funkcijomis, mes renkame duomenis, kurie mums padeda:

 • rodyti jums reklaminius skelbimus, kurie jums gali būti aktualūs Facebook platformoje (ar Instagram, Messenger ar bet kurioje kitoje Facebook paslaugoje);

 • matuoti ir analizuoti mūsų internetinio puslapio / programėlės ir reklamų efektyvumą.

Mes taip pat galime tvarkyti jūsų asmens duomenis, kuriuos mums suteikėte šiame internetiniame puslapyje / programėlėje (tokius kaip jūsų vardas, pavardė, elektroninio pašto adresas, lytis ir telefono numeris), kad identifikuotumėme jus Facebook platformoje (ar Instagram, Messenger ar bet kurioje kitoje Facebook paslaugoje), kad rodytumėme jums reklamas, kurios bus dar aktualesnės jums. Tai darant, Facebook nesidalins jūsų asmenine informacija ir ištrins ją iškart, kai identifikavimo procesas baigiamas.

Informacija apie Google

Kai mes naudojame Google reklamos paslaugas savo interneto puslapiuose / programėlėse, Google turės prieigą prie jūsų asmens duomenų. Jei norite sužinoti daugiau apie tai, kaip Google tvarko jūsų asmens duomenis šiame kontekste, pasidomėkite Google privatumo politika bei asmens duomenų tvarkymo sąlygomis, kurias galite rasti čia ir kurios aprašo šias paslaugas bei duomenų tvarkymą. 

Mes nesiūlome ir neparduodame jūsų asmens duomenų.Kur saugome jūsų asmens duomenis


Iš jūsų surinkti duomenys gali būti persiųsti, peržiūrimi ir laikomi ne Europos ekonominės bendrijos (EEB) šalyje. Juos gali tvarkyti mūsų arba paslaugų teikėjų personalas, dirbantis ne EEB šalyje. 


L’Oreal saugiai persiunčia asmens duomenis į ne EEB šalis laikydamasi įstatymų. Kai kuriose šalyse gali nebūti asmens duomenų persiutimą ir naudojimą reglamentuojančių įstatymų, todėl stengiamės užtikrinti, kad trečiosios šalys laikytųsi šioje politikoje nurodytų įsipareigojimų. Galimi veiksmai: trečiųjų šalių privatumo ir saugumo standartų peržiūra ir (arba) atitinkamų sutarčių sudarymas (remiantis Europos Komisijos priimtu šablonu, kurį rasite čia).

Mes papildomai jus informuosime apie duomenų persiuntimo ne į EEB šalį aplinkybes sąlyčio vietoje, kur pateiksite savo asmens duomenis, kurie bus persiųsti ne į EEB šalį. 

Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su mumis vadovaudamiesi skiltyje „Susisiekti“ esančia informacija. 


Kiek laiko saugome jūsų asmens duomenis


Jūsų asmens duomenis saugome tik tiek, kiek reikia, atsižvelgdami į konkrečią jų naudojimo paskirtį, jūsų poreikius ar teisin

ius įsipareigojimus. 

Norėdami nustatyti jūsų duomenų saugojimo laikotarpį, taikome toliau išvardytus kriterijus.

 • Įsigiję gaminių ir paslaugų, jūsų asmens duomenis saugome sutartinio bendradarbiavimo laikotarpiu.

 • Kai dalyvaujate akcijoje, jūsų asmens duomenis saugome akcijos galiojimo laikotarpiu.

 • Kai pateikiate mums užklausą, jūsų asmens duomenis saugome užklausos apdorojimo laikotarpiu.

 • Kai sukuriate paskyrą, jūsų asmens duomenis saugome, kol paprašote juos pašalinti, arba pašaliname po neaktyvumo laikotarpio (jokio aktyvaus kontakto su prekių ženklais), kaip apibrėžta vietos reglamentuose ir patarimuose.

 • Kai sutinkate dėl tiesioginės rinkodaros informacijos siuntimo, jūsų asmens duomenis saugome tol, kol paprašote juos pašalinti, arba pašaliname po neaktyvumo laikotarpio (jokio aktyvaus kontakto su prekių ženklais), kaip apibrėžta vietos reglamentuose ir patarimuose.

 • Jūsų kompiuteryje išsaugoti slapukai laikomi tol, kol atlieka savo funkciją (pvz., sesijos laikotarpiu, jei tai pirkinių krepšelio slapukai ar sesijos identifikavimo slapukai), arba vietos reglamentuose ir patarimuose nurodytą laikotarpį. 

Pirmiau minėti laikotarpiai bus pratęsti vadovaujantis mūsų teisiniais arba reguliuojamaisiais įsipareigojimais, taip pat mūsų teisėtais interesais, kad galėtume tvarkyti savo teises (pavyzdžiui, įrodyti savo ieškinių pagrįstumą teisme), arba statistikos ar istoriniais tikslais.


Kai mums nebereikės saugoti ar naudoti jūsų asmens duomenų, jie bus pašalinti iš mūsų sistemų ir įrašų arba bus padaryti anonimiški, kad nebūtų galima nustatyti jūsų tapatybės. 
Ar jūsų asmens duomenys yra saugūs?


Esame įsipareigoję užtikrinti jūsų asmens duomenų saugumą ir imamės visų prideramų atsargumo priemonių. Pagal sutartį reikalaujame, kad patikimos trečiosios šalys, tvarkančios jūsų asmens duomenis mūsų vardu, taip pat užtikrintų jų saugumą. 


Visada kaip galėdami stengiamės apsaugoti jūsų asmens duomenis ir juos gavę naudojame griežtas procedūras ir saugumo funkcijas, siekdami užkirsti kelią nesankcionuotai prieigai. Kadangi informacijos perdavimas internetu nėra visiškai saugus, negalime užtikrinti į mūsų interneto svetainę perduodamų jūsų duomenų saugumo. Taigi duomenis perduodate savo rizika. Nuorodos į trečiųjų šalių interneto svetaines ir socialinius tinklus


Mūsų interneto svetainėse ir programėlėse retkarčiais gali būti nuorodų į (iš) mūsų partnerių tinklų, reklamuotojų ir filialų interneto svetaines. Jei paspaudžiate tokią nuorodą, atkreipiame dėmesį, kad tokios interneto svetainės turi savo privatumo politiką, už kurią nesame atsakingi. Prieš pateikdami asmens duomenis tokioms interneto svetainėms, perskaitykite jų privatumo politiką.


Taip pat galime pasiūlyti galimybę prisijungti naudojant socialinių tinklų prisijungimo duomenis. Jei pasinaudosite šia galimybe, žinokite, kad pagal jūsų socialinio tinklo platformos nuostatas galite bendrinti savo profilio informaciją mums. Apsilankykite atitinkamoje socialinių tinklų platformoje ir peržiūrėkite jos privatumo politiką, kad suprastumėte, kaip šiuo atveju bendrinami ir naudojami jūsų asmens duomenys.Socialinė medija ir naudotojų sukurtas turinys


Kai kurios mūsų interneto svetainės ir programėlės leidžia naudotojams pateikti savo turinį. Nepamirškite, kad bet koks vienoje iš mūsų socialinių platformų pateiktas turinys yra prieinamas viešai, todėl geriau nenurodykite tam tikrų asmens duomenų, pavyzdžiui, finansinės informacijos ar adreso. Nesame atsakingi už kitų asmenų veiksmus, jei paskelbsite asmens duomenų vienoje iš mūsų socialinių platformų, ir nerekomenduojame bendrinti tokios informacijos. 


Paprastai tik jūsų asmens duomenys gali būti perduoti mums. Jei mums perduosite kitų duomenų subjektų asmens duomenis, veiksite kaip valdytojas, todėl turėsite laikytis atitinkamų įstatymų.

JŪSŲ TEISĖS IR PASIRINKIMAI


L’Oreal gerbia jūsų teisę į privatumą. Jūs turite galėti valdyti savo asmens duomenis. Jūsų teisės nurodytos toliau. 


Jūsų teisės

Ką tai reiškia?

Teisė būti informuotiems

Turite teisę gauti aiškią, skaidrią ir lengvai suprantamą informaciją apie tai, kaip naudojame jūsų asmens duomenis, ir apie savo teises. Štai kodėl pateikiame šią informaciją politikoje.


Teisė susipažinti su duomenimis

Turite teisę gauti prieigą prie mūsų turimų asmens duomenų (galioja tam tikri apribojimai).

Mes galime paprašyti prieinamo užmokesčio, atsižvelgdami į administracines informacijos pateikimo išlaidas.

Nebus atsakyta į nepagrįstas, perdėtas ar pasikartojančias užklausas.

Norėdami pasinaudoti šia teise, susisiekite su mumis toliau nurodyta kontaktine informacija.


Teisė reikalauti ištaisyti duomenis

Turite teisę ištaisyti savo klaidingus ar pasenusius asmens duomenis ir (arba) juos papildyti, jei jie neišsamūs.

Norėdami pasinaudoti šia teise, susisiekite su mumis toliau nurodyta kontaktine informacija. Jei turite paskyrą, savo duomenis galite ištaisyti tiesiog skiltyje „Mano paskyra“.


Teisė reikalauti ištrinti duomenis („teisė būti pamirštam“)

Kai kuriais atvejais turite teisę reikalauti, kad jūsų asmens duomenys būtų pašalinti. Atkreipiame dėmesį, kad tai nėra visiška teisė, nes mes galime turėti teisinių arba pagrįstų priežasčių išsaugoti jūsų asmens duomenis.

Jei norite, kad pašalintume jūsų asmens duomenis, susisiekite su mumis toliau nurodyta kontaktine informacija.


Teisė atsisakyti tiesioginės rinkodaros, įskaitant profiliavimą

Bet kuriuo metu galite panaikinti (atsisakyti) tiesioginės rinkodaros komunikacijos prenumeratą (-os).

Lengviausia tai padaryti nuspaudus nuorodą „Atsisakyti prenumeratos“, kurią rasite bet kuriame mūsų atsiųstame el. laiške ar komunikacijoje. Arba galite su mumis susisiekti toliau nurodyta kontaktine informacija.


Jei norite paprieštarauti profiliavimui, susisiekite su mumis toliau nurodyta kontaktine informacija.


Teisė bet kuriuo metu atšaukti sutikimą leisti tvarkyti duomenis


Galite atšaukti savo sutikimą leisti mums tvarkyti jūsų duomenis, kai tvarkymas paremtas jūsų sutikimu. Sutikimo atšaukimo veiksmas neturės įtakos duomenų tvarkymo prieš atšaukiant sutikimą teisėtumui. Mes vadovaujamės lentele, esančia skiltyje „Kokius duomenis apie jus renkame ir kaip juos naudojame?“, ypač stulpeliu „Koks yra jūsų duomenų tvarkymo teisinis pagrindas?“, kad nustatytume, kuriais atvejais reikalingas jūsų sutikimas.

Jei norite atšaukti sutikimą, susisiekite su mumis toliau nurodyta kontaktine informacija.Teisė nesutikti duomenų tvarkymui, paremtam teisėtais interesais

Galite bet kuriuo metu paprieštarauti, kad būtų tvarkomi jūsų duomenys, atsižvelgdami į mūsų teisėtą interesą. Pagal lenteles, esančias skiltyje „Kokius duomenis apie jus renkame ir kaip juos naudojame?“, ypač stulpelį „Koks yra teisinis jūsų duomenų tvarkymo pagrindas?“, nustatome, kuriais atvejais tvarkome duomenis remdamiesi teisėtais interesais.

Atkreipiame dėmesį, kad tai nėra visiška teisė, nes mes galime turėti teisinių arba pagrįstų priežasčių išsaugoti ir tvarkyti jūsų asmens duomenis.

Norėdami pasinaudoti šia teise, susisiekite su mumis toliau nurodyta kontaktine informacija.


Teisė pateikti skundą priežiūros institucijai


Turite teisę susisiekti su savo šalies duomenų apsaugos institucija, norėdami pateikti skundą dėl L’Oreal duomenų apsaugos ir privatumo praktikos.

Nedvejokite ir susisiekite su mumis toliau nurodyta kontaktine informacija prieš pateikdami bet kokį skundą kompetentingai duomenų apsaugos institucijai.


Teisė į duomenų perkeliamumą

Turite teisę perkelti, kopijuoti ar persiųsti duomenis iš mūsų duomenų bazės į kitą. Ši teisė taikoma tik duomenims, kuriuos pateikėte ir kurių tvarkymas yra paremtas sutartimi ar jūsų sutikimu bei yra automatizuotas. Pagal lenteles, esančias skiltyje „Kokius duomenis apie jus renkame ir kaip juos naudojame?“, ypač stulpelį „Koks yra teisinis jūsų duomenų tvarkymo pagrindas?“, nustatome, kuriais atvejais tvarkome duomenis vykdydami sutartį arba gavę jūsų sutikimą.

Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su mumis toliau nurodyta kontaktine informacija.


Teisė apriboti duomenų tvarkymą

Turite teisę paprašyti apriboti jūsų duomenų tvarkymą. Ši teisė reiškia, kad galite apriboti, kaip mes tvarkome jūsų duomenis, t. y. galime juos saugoti, bet negalime naudoti ar išsamiau tvarkyti.

Ši teisė taikoma ribotomis aplinkybėmis, nurodytomis Bendrajame duomenų apsaugos reglamente:

-asmens duomenų subjektas (t. y. jūs) užginčija duomenų tikslumą tokiam laikotarpiui, per kurį duomenų valdytojas gali patikrinti asmens duomenų tikslumą;

-asmens duomenų tvarkymas yra neteisėtas ir duomenų subjektas (t. y. jūs) nesutinka, kad duomenys būtų ištrinti, ir vietoj to prašo apriboti jų naudojimą;


-duomenų valdytojui (t. y. L’Oreal) nebereikia asmens duomenų tvarkymo tikslais, tačiau jų reikia duomenų subjektui siekiant pareikšti, vykdyti arba apginti teisinius reikalavimus;


-duomenų subjektas (t. y. jūs) paprieštaravo duomenų tvarkymui, paremtam teisėtais duomenų valdytojo interesais, kol bus patikrinta, ar teisėtos duomenų valdytojo priežastys yra viršesnės už duomenų subjekto priežastis.
Jei norite paprašyti apriboti duomenų tvarkymą, susisiekite su mumis toliau nurodyta kontaktine informacija.


Teisė išjungti slapukus

Turite teisę išjungti slapukus. Interneto naršyklės paprastai turi numatytąsias nuostatas priimti slapukus, tačiau jūs galite lengvai pakeisti savo naršyklės nuostatas.


Daugelis slapukų naudojami interneto svetainių ir programėlių tinkamumui ar funkcionalumui gerinti, todėl išjungus jų naudojimą kai kurios interneto svetainių dalys ar programėlių funkcijos gali tapti neprieinamos, kaip nurodyta atitinkamoje slapukų lentelėje.


Jei norite apriboti arba užblokuoti visus slapukus, kuriuos naudoja mūsų interneto svetainės / programėlės (tai padarę galite netekti prieigos prie kai kurių interneto svetainių dalių) ar kitos interneto svetainės / programėlės, galite tai padaryti pakeitę savo interneto naršyklės nuostatas. Kaip tai padaryti, žr. skiltyje „Žinynas“. Daugiau informacijos pateikta toliau nurodytose svetainėse:

http://www.aboutcookies.org/;Norėdami atsakyti į jūsų užklausą, galime paprašyti įrodyti savo tapatybę. Mūsų privatumo politikos pokyčiai

Retkarčiais galime pakeisti šią privatumo politiką. Keitimus nurodysime politikoje ir siūlome periodiškai peržiūrėti šią politiką, kad žinotumėte pokyčius.

KONTAKTINĖ INFORMACIJA


Jei turite klausimų ar nuogąstavimų dėl savo asmens duomenų naudojimo arba norite pasinaudoti bet kuria iš pirmiau minėtų teisių, parašykite el. laišką adresu personal-da@loreal.com arba paprastą laišką adresu L’Oreal Baltic SIA, Citadeles g. 12, LV-1010 Ryga, Latvija.

L’Oreal Baltic SIA yra atsakinga už asmens duomenis, kuriuos mums bendrinate. Sakydami L’Oreal, „mes“ arba „mūsų“, turime omeny L’Oreal Baltic SIA. L’Oréal yra „duomenų valdytojas“, kaip nurodyta galiojančiuose duomenų apsaugos įstatymuose. 

L’Oreal Baltic SIA

Klausimus apie duomenų apsaugą siųskite adresu: 

Citadeles g. 12, LV-1010 Ryga, Latvija, arba el. p. adresu personal-da@loreal.com


{ "@context": "https://schema.org/", "@type": "WebPage", "speakable": { "@type": "SpeakableSpecification", "cssSelector": ["speakable-content"] }, "url": "https://www.loreal-paris.lt/privatumo-politika" }
{ "@context": "http://schema.org", "@type": "BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position": 1, "item": { "@id": "/", "name": "Namai" } } , { "@type":"ListItem", "position": 2, "item": { "@id": "https://www.loreal-paris.lt/privaatsuspoliitika", "name": "Privatumo Politika" } } ] }