Infaillible Setting Loose Powder

Paruoškite ir užfiksuokite savąjį makiažą naująja INFAILLIBLE MAGIC LOOSE POWDER biria pudra. Puikiai tinka makiažo fiksavimui, suteikia odai matiškumo. Dėl universalaus, skaidraus atspalvio ir naudojamų mėlynų pigmentų jis išsklaido šviesą, todėl oda nušvinta, o makiažas atrodo gaivus visą dieną.

Informacija apie produktą

Paruoškite ir užfiksuokite savąjį makiažą naująja INFAILLIBLE MAGIC LOOSE POWDER biria pudra. Puikiai tinka makiažo fiksavimui, suteikia odai matiškumo.

Dėl universalaus, skaidraus atspalvio ir naudojamų mėlynų pigmentų jis išsklaido šviesą, todėl oda nušvinta, o makiažas atrodo gaivus visą dieną.

Sudedamosios dalys

TALC • SILICA • DIMETHICONE (F.I.L. Z281750/1).

Primename, kad mūsų prekės ženklo produktų ingredientų sąrašai yra reguliariai atnaujinami. Naujausias ingredientų sąrašas yra ant jūsų gaminio pakuotės, prašome atsižvelgti į jį, kad įsitikintumėte, jog jis tinka jūsų asmeniniam naudojimui. (Jei parduotuvėje yra pakartotino papildymo produktų, naujausias ingredientų sąrašas turėtų būti pateiktas vietoje po pakartotino produkto užpildymo pardavimo vietoje).

Naudojimas
Tepkite šepetėliu, kad išgautumėte tolygų atspalvį.
Rezultatai

Idealus stipriam makiažo fiksavimui

Fiksuoja ir užbaigia makiažą

Švelniai matizuoja odą

Privalumai
Užfiksuoja veido makiažą
Universal
Infaillible
Setting Loose Powder