Infaillible Magic Loose Veido Pudra 01 Universe

Šviesūs, skaidrūs milteliai, skirti visą dieną trunkančiai matinei dangai! L'Oréal Paris Infallible Loose Powder paryškina odą ir suteikia jums matinį išvaizdą.

Informacija apie produktą
Pavargusi, nuobodžiai atrodanti oda privertė jus pasijusti prastai? Susipažinkite su mūsų NAUJU nenuviliančiu, miltelių pavidalą turinčiu, produktu. Specialiai sukurtas su mėlynos spalvos šviesą skleidžiančia technologija, kad pagyvintų veido spalvą ir padėtų makiažui atrodyti gaiviai visą dieną.

Matinio valdymo komplekso komplektai sukuriami tam, kad padėtų jam išsilaikyti visą dieną ir išlaikytų nepageidaujamą blizgesį. Dėl labai smulkios miltelių tekstūros sklandžiai susimaišo ir susilieja su oda, kad būtų neryškus šilkinis lygus aksomo paviršius, ir išvengiama nusėdimo į smulkias linijas ir poras.

„Infallible Loose Setting“ milteliai yra puikus užbaigimas, padedantis pasiekti nepriekaištingą viso veido rezultatą.

Tinka visų tipų odai.

Sudedamosios dalys

974036 - Ingredients: TalcSilicaDimethicone, Ci 77007 / Ultramarines. F.I.L C225874/1

Atminkite, kad mūsų prekės ženklo produktų ingredientų sąrašai yra reguliariai atnaujinami. Norėdami sužinoti naujausią ingredientų sąrašą, patikrinkite savo pakuotės ingredientų sąrašą, kad įsitikintumėte, jog jis tinka jūsų asmeniniam naudojimui.

Naudojimas
Tepkite kaip paskutinį žingsnį prieš pagrindą, BB kremą arba atskirai, kad kontroliuojate aliejų.
01 Universe
Infaillible
Magic Loose Veido Pudra 01 Universe