Infaillible Magic Loose Veido Pudra 01 Universe

Šviesūs, skaidrūs milteliai, skirti visą dieną trunkančiai matinei dangai! „L'Oréal Paris Infallible Loose Powder“ paryškina odą ir suteikia jums matinį išvaizdą.

Pavargusi, nuobodžiai atrodanti oda privertė jus pasijusti mėlyna? Susipažinkite su mūsų NAUJU neklystančio biraus nustatymo milteliu. Specialiai sukurtas su mėlynos spalvos šviesą skleidžiančia technologija, kad pagyvintų veido spalvą ir padėtų makiažui atrodyti gaiviai visą dieną.

Matinio valdymo komplekso komplektai sukuriami tam, kad padėtų jam išsilaikyti visą dieną ir išlaikytų nepageidaujamą blizgesį. Dėl labai smulkios miltelių tekstūros sklandžiai susimaišo ir susilieja su oda, kad būtų neryškus šilkinis lygus aksomo paviršius, ir išvengiama nusėdimo į smulkias linijas ir poras, kad rezultatas būtų neaptinkamas.

„Infallible Loose Setting“ milteliai yra puikus užbaigimas, padedantis pasiekti nepriekaištingiausią visą veidą

Tinka visų tipų odai.

974036 - Ingredients: TalcSilicaDimethicone, Ci 77007 / Ultramarines. F.I.L C225874/1

Atminkite, kad mūsų prekės ženklo produktų ingredientų sąrašai yra reguliariai atnaujinami. Norėdami sužinoti naujausią ingredientų sąrašą, patikrinkite savo pakuotės ingredientų sąrašą, kad įsitikintumėte, jog jis tinka jūsų asmeniniam naudojimui.

Tepkite kaip paskutinį žingsnį prieš pagrindą, BB kremą arba atskirai, kad kontroliuojate aliejų.
Praleisti slankiklis: Full Range

Pagerinkite savo patirtį

Parodykite savo naujajai išvaizdai daugiau meilės: