Vitalift Paakių kremas Anti-Aging Eye Care

"Anti-Aging Eye Care" kremas yra specialiai sukurtas kovoti su senėjimo požymiais akių srityje.

Informacija apie produktą
"Anti-Aging Eye Care" kremas yra specialiai sukurtas kovoti su senėjimo požymiais akių srityje. Kovoja su senėjimo ženklais akių kontūro zonoje: Pastebimai mažina raukšleles Sumažina tamsius paakius ir patobulina akių kontūrą Pastebimai sumažina paburkimą ir lygina odą. Itin lengva ir gaivi formulė nuolatos maitina odą ir taip saugo nuo senėjimo. Neriebus, nelipnus.
Sudedamosios dalys

Aqua / Water, Alocdenah ., Glycerin, Propanediol, Propylene Glycol, Vitis Vinifera Seed Extract / Grape Seed Extract, Mentha Piperita Extract / Peppermint Extract, Carbomer, Ruscus Aculeatus Root Extract, Caffeine, Methylsilanol/Silicate Crosspolymer, Escin, Sodium Dextran Sulfate, Sodium Hyalurote, Sodium Hydroxide, Serine, Perlite, Adenosine, Cryptomeria Japonica Bud extract, Hydrxypoxyl Tetrahydropyrantriol, Tetrasodium Edta, Xanthan Gum, Pentylene Glycol, Butylene Glycol, Tocopherol, Phenoxyethanol. (F.I.L. B210903/1)

Atminkite, kad mūsų prekės ženklo produktų ingredientų sąrašai yra reguliariai atnaujinami. Norėdami sužinoti naujausią ingredientų sąrašą, patikrinkite savo pakuotės ingredientų sąrašą, kad įsitikintumėte, jog jis tinka jūsų asmeniniam naudojimui.

Naudojimas
Tepkite gelį nuo senėjimo kasdien, ryte ir vakare ant švariai nuvalytos veido odos. Vengti akių srities.
Vitalift
Paakių kremas Anti-Aging Eye Care