Nes mūsų planeta to verta!

Devyni su puse metų.
Mes turime tiek laiko priimti didžiausią iššūkį, su kuriuo kada nors esame susidūrę: pakeisti gamybos ir veiklos būdą ir padaryti radikalius pakeitimus, kad sumažintume savo poveikį aplinkai ir palaikytume klientus siekiant atsakingo vartojimo.
{ "@context": "http://schema.org", "@type": "VideoObject", "name": "It's not just words...", "description": "Our manifesto", "thumbnailUrl": "https://www.loreal-paris.lt/-/media/project/loreal/brand-sites/oap/emea/bl/because-our-planet-is-worth-it/landing-page/video-manifesto.jpg?rev=da543779b8c546009b378ab1982bb60d", "uploadDate": "2021-04-15T18:15:13+00:00", "embedURL": "https://www.youtube.com/embed/vtCoJ_aPANk" }

Mūsų įsipareigojimas: perpus sumažinti mūsų išmetamą CO2 kiekį iki 2030 metų

„L’Oréal Paris“, kaip pirmasis pasaulyje kosmetikos prekės ženklas, taip pat turi būti tvarios plėtros lyderė. Todėl veikdami įvairiais lygmenimis, mes stengiamės perpus sumažinti išmetamą CO2 kiekį vienam produkcijos vienetui.

Sužinokite daugiau apie mūsų veiklos planą

“Now is the time to accelerate sustainable innovation, to make the shift to a circular economy and to reduce the impact of our products”

Delphine Viguier-Hovasse, Global Brand President, L’Oréal Paris.

10 mln. eurų investuota į aplinkosaugos projektus, remiančius moteris

Kadangi moterys ir mergaitės yra pagrindinės klimato kaitos aukos, „L’Oréal Paris“ remia 6 aplinkosaugos projektus, kuriais siekiama sumažinti išmetamo Co2 kiekį ir paremti moteris ir mergaites įvairiuose pasaulio regionuose.

Sužinokite daugiau

Mūsų aukščiausios klasės, tvarūs produktai

Ne žodžiai, o darbai! Klimato kaitos iššūkių poveikis jau matomas „L'Oréal Paris“ kompanijoje. Atraskite produktus, kurie rūpinasi jūsų grožiu ir planeta.

Pirmaujantys produktai
Article Push Environment

Mūsų produktų poveikis aplinkai ir visuomenei yra 100% skaidrus

Kad galėtumėte priimti atsakingus vartojimo sprendimus, atsižvelgdami į savo vertybes, „L'Oréal“ prekės ženklas įdiegė produktų ženklinimo sistemą, informuojančią apie jų poveikį aplinkai ir visuomenei, tokiu būdu suteikiant galimybę palyginti atskirų tos pačios kategorijos produktų poveikį.

Kaip pirkti atsakingai

Sekite mūsų tvarią veiklą ir susipažinkite su mūsų programa

Mūsų metinė tvarumo ataskaita rodo pažangą, kurią pasiekėme mažindami savo anglies pėdsaką per pastaruosius 12 mėnesių.

Atsisiųsti ataskaitą
{ "@context": "http://schema.org", "@type": "BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position": 1, "item": { "@id": "/", "name": "Namai" } } , { "@type":"ListItem", "position": 2, "item": { "@id": "https://www.loreal-paris.lt/because-our-planet-is-worth-it", "name": "because-our-planet-is-worth-it" } } ] }