Elvital Extraordinary Oil Intensyviai maitinantis aliejus normaliems ir sausiems plaukams, 100ml

Prabangios, tačiau lengvos sudėties priemonė maitina normalius ir sausus plaukus, jų neapsunkindama. Priemonė su švelniu kokosų aliejumi intensyviai maitina plaukus, jie lieka nepriekaištingai švelnūs, o kokosų kvapą vėl norėsite užuosti.

Informacija apie produktą
Jei jūsų plaukai yra normalūs arba sausi, jums reikia plaukų neapsunkinančio maitinimo. Mūsų unikalus Elvital Extraordinary Oil Coco aliejus puikiai tinka normalių ar sausų plaukų būklei pagerinti. Plaukai su kokosų aliejumi intensyviai maitinami ir neapsunkinami, ima blizgėti, juos lengviau iššukuoti ir formuoti. Aliejus apsaugo plaukų galiukus nuo kenksmingų išorės veiksnių. Kokosų aliejaus kvapui neįmanoma atsispirti, todėl plaukai tampa dar gaivesni. Naudokite aliejų kaip įprastos plaukų priežiūros priedą kartu su kitomis Elvital Extraordinary Oil priemonėmis.
Sudedamosios dalys

1202742 B - INGREDIENTS: ISODODECANE • DIMETHICONE • DIMETHICONOL • COCOS NUCIFERA OIL / COCONUT OIL • LINALOOL • ALPHA-ISOMETHYL IONONE • COUMARIN • HEXYL CINNAMAL • PARFUM / FRAGRANCE (F.I.L. C239764/2).

Primename, kad mūsų prekės ženklo produktų ingredientų sąrašai yra reguliariai atnaujinami. Naujausias ingredientų sąrašas yra ant jūsų gaminio pakuotės, prašome atsižvelgti į jį, kad įsitikintumėte, jog jis tinka jūsų asmeniniam naudojimui. (Jei parduotuvėje yra pakartotino papildymo produktų, naujausias ingredientų sąrašas turėtų būti pateiktas vietoje po pakartotino produkto užpildymo pardavimo vietoje).

Naudojimas
• 3 - 4 lašus įtrinti tarp delnų ir ištepti drėgnus arba sausus plaukus. Tepti nuo šaknų iki galiukų. • Ištepti plaukus prieš juos formuojant - jie taps minkšti ir švelnūs kaip šilkas, arba ištepti jau suformuotus plaukus, kad jie nesišiauštų. Plaukai taps dar gyvybingesni naudojant kartu su kitomis Extraordinary Oil Coco priemonėmis.
Privalumai
Pagerina normalių ir sausų plaukų būklę
Suteikia satino blizgesio, plaukus tampa lengviau šukuojami
Neapsunkina plaukų
 
Rezultatai
Pamaitinti ir neapsunkinti plaukai
Lengva šukuoti
Satino blizgesys
 
Socialinis poveikis ir poveikis aplinkai

„L'Oréal Paris“ yra įsipareigojusi nuolat gerinti savo produktų poveikį per visą produkto gyvavimo ciklą, įskaitant gamybos ir naudojimo etapą, ir suteikia jums galimybę susipažinti su šiais duomenimis visiškai skaidriai. Skaičiavimo metodą patvirtino nepriklausomi mokslo ekspertai, o duomenis patikrino nepriklausomas auditorius „Bureau Veritas Certification“.

BENDRAS POVEIKIS APLINKAI

SCORE B

Anglies pėdsakas

52g1 vienai vartojimo dozei
103 g per 10 ml

Suvartojamas vanduo

1,82 vienai vartojimo dozei
3,5 per 10 ml

Gamybos sąlygos

Made in a responsable plant
Atliekų utilizavimas: 100 %
Atnaujinama energija: 44 %

Pakuotės poveikis aplinkai

% pagaminta iš perdirbtų medžiagų:3 : 40
Perdirbama:4 : yes
Pakartotinai užpildomas arba įkraunamas: no

Socialinis produkto poveikis

Šio gaminio sudedamosios dalys ir komponentai gaunami iš tiekėjų, įsipareigojusių laikytis pagrindinių JT darbo standartų principų.

  Prie šio gaminio gamybos prisidėjo 3 tiekėjų, įsipareigojusių užtikrinti pažeidžiamų bendruomenių žmonių socialinę įtrauktį.

1 gramu CO2 - vidējais daudzums kategorijā "leave-in un eļļas" = 36 g

 

2 ūdens indekss: ūdens kvalitāte + ūdens trūkums (m3) - vidējais rādītājs kategorijā "leave-in un eļļas" = 171
 

3 izņemot slēgšanas sistēmu
4 pārstrādes instrukcijas var atšķirties atkarībā no vietas. 

Susipažinkite su mūsų vertinimo metodika ir viskuo, ką įgyvendiname, kad kartu sumažintume savo poveikį.

SUŽINOKITE DAUGIAU
Elvital
Extraordinary Oil Intensyviai maitinantis aliejus normaliems ir sausiems plaukams, 100ml