seaweed your way to great skin article

Jūros dumbliai – priemonė nuostabios odos link

Nors plaukiojant įsipainioti į dumblius nėra malonu, patekę ant mūsų odos šie augalai daro tikrus stebuklus! Suintrigavome? Viena mėgstamiausių odos priežiūros sudedamųjų dalių – jūros dumbliai įsiveržė į Didžiosios Britanijos vonios kambarius tarsi viesulas!

PATARIMAS
1

Dumbliai – geriausi odos draugai

Apie dumblių naudą žinoma jau nuo senų senovės, o kinų medicina ją išnaudojo pirmoji. Amino rūgštys, mineralinės druskos, mikroelementai, vitaminai... Dumbliai atgaivina ir stangrina mūsų kūną bei apsaugo odą nuo pažeidimų. Odos priežiūros priemonėse (kaukėse, šveitikliuose, muiluose) naudojami raudonieji dumbliai drėkina odą ir atkuria jos mineralų pusiausvyrą, rudieji dumbliai ramina ir minkština odą, o žalieji maitina ir pripildo odą magniu. Švelniai stimuliuodamos odos ląsteles ir skatindamos jų atsinaujinimą dumblių aktyviosios sudedamosios dalys suteikia gaivios odos įvaizdį. 
PATARIMAS
2

Dumblių teikiama nauda

Kiekviena dumblių rūšis turi jai būdingas savybes, veikia tam tikras sritis, tinka įvairiems odos tipams ir patenkina visus poreikius: maitina epidermį, saugo ir ramina odą bei lėtina senėjimo procesus. Dėl gebėjimo kaupti vandenį dumbliai tobulai tinka kūno ir veido kremams. Šie su senėjimu kovojantys jūriniai augalai, kuriuose gausu antioksidantų, palaiko odos elastingumą ir užkerta kelią smulkių ir gilių raukšlių formavimuisi. Juose esantys fermentai, riebalų ir amino rūgštys bei vitaminai sukuria tikrą odai draugiškų medžiagų kokteilį.<br />
PATARIMAS
3

Raudonieji dumbliai iš arti

Dumbliai pasižymi naudingųjų savybių gausa. Vaistinis drebuluotis garsėja minkštinamosiomis, antioksidacinėmis savybėmis, nes šis augalas turi didelį kiekį baltymų, vitaminų A ir B1, geležies, natrio, magnio ir kalcio. Dar vadinamas airiška kerpena, šis Atlanto vandenyno pakrantėje randamas augalas pasižymi mineralų pusiausvyrą atkuriančiu ir tonizuojančiu poveikiu, kuris drėkina ląsteles ir putlina odą. Dažnai naudojamas veido kaukėms gaminti, vaistinis drebuluotis giliai veikia odą.