Magic Retouch Precision Ataugusių šaknų purškiklis 1 Noir

Pirmasis ataugusių šaknų purškiklis. Magiškas purškiklis paslepia žilus plaukus bei ataugusias šaknis vienu papurškimu - būtent tada, kai jums to labiausiai reikia.

Informacija apie produktą
Magic Retouch tai visiška naujovė. Mažo šepetėlio dėka, akimirksniu padengsite ataugusias šaknis bei pasišiaušusius žilus plaukus. Ši formulė susilieja su jūsų plaukų spalva ir išlieka iki pat galvos plovimo šampūnu.
Sudedamosios dalys

Isobutane, Ethyl Trisiloxane, Ci 77491, Ci 77492, Ci 77499 / Iron Oxides, Ci 77891 / Titanium Dioxide, Trimethylsiloxysilicate, Triethoxycaprylylsilane, Methyl Trimethicone, Code F.I.L:C179618/1

Atminkite, kad mūsų prekės ženklo produktų ingredientų sąrašai yra reguliariai atnaujinami. Norėdami sužinoti naujausią ingredientų sąrašą, patikrinkite savo pakuotės ingredientų sąrašą, kad įsitikintumėte, jog jis tinka jūsų asmeniniam naudojimui.

Naudojimas
Naudojimas 1) Sausus ir iššukuotus plaukus atverskite atgal. Švelniai perbraukite magišku šepetėliu per smilkinius ir pavienius žilus plaukus. 2) Tuomet švelniai pašukuokite plaukus savo įprastinėmis šukomis, kad priemonė vienodai pasiskirstytų 3) Po šukavimo, išdžiovinkite savo plaukus džiovintuvu arba palikite džiūti 5 minutes. Pašukuokite dar kartą, ir jūs pasiruošusi! Rizikos ir įspėjimai Saugumo nurodymai: Nenaudokite kaip makiažo priemonės blakstienoms ar antakiams, ir jokiu kitu tikslu, išskyrus kaip plaukų priežiūros priemonę. Nenaudokite vaikams. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Netyčia patekus į akis, nedelsiant jas praplaukite vandeniu.
1 Noir
Magic Retouch
Precision Ataugusių šaknų purškiklis 1 Noir