Magnesium Defence PURŠKIAMAS DEZODORANTAS 150ml

Hipoalerginis dezodorantas apsaugo nuo nemalonių kvapų ir drėgmės 48 valandas. Skirtas vyrams, kurių pažastų oda yra jautri ir kurie ieško hipoalergeninio, švarios ir saugios sudėties dezodoranto.

Informacija apie produktą
Pirmasis L'Oréal Men Expert dezodorantas praturtintas magnio oksidu (kitaip vadinamas magniu), kuris yra natūralus. Dėl ypatingai absorbuojančių savybių puikiai atpažįstamas sportininkų ingredientas. Sudėtyje nėra etilo alkoholio ir aliuminio. Hipoalerginis. Patikrintas tinkamumas jautriai odai. 1. Hipoalergeninis dezodorantas 2. Tik 5 sudedamosios dalys 3. Be etilo alkoholio. 4. Odai, kuri jautriai reaguoja į aliuminio druskas.
 
Sudedamosios dalys
 ISOBUTANE • ISOPROPYL PALMITATE • COCOS NUCIFERA OIL / COCONUT OIL • MAGNESIUM OXIDE • PARFUM / FRAGRANCE
 

Primename, kad mūsų prekės ženklo produktų ingredientų sąrašai yra reguliariai atnaujinami. Naujausias ingredientų sąrašas yra ant jūsų gaminio pakuotės, prašome atsižvelgti į jį, kad įsitikintumėte, jog jis tinka jūsų asmeniniam naudojimui. (Jei parduotuvėje yra pakartotino papildymo produktų, naujausias ingredientų sąrašas turėtų būti pateiktas vietoje po pakartotino produkto užpildymo pardavimo vietoje).

 
Naudojimas
Gerai suplakite. Purškite ant pažastų odos 15 cm atstumu.
 
Rezultatai
1. Hipoalergeninis dezodorantas 2. Apsaugo nuo nemalonių kvapų 3. Apsaugo nuo drėgmes 48 valandas.
 
Magnesium Defence
PURŠKIAMAS DEZODORANTAS 150ml