Micelinis Vanduo Micelinis vanduo sausai ir jautriai odai, 400 ml

Micelinis vanduo, kurio sudėtyje yra 95 % valomojo vandens, pašalina makiažą bei valo ir švarina odą.

Informacija apie produktą
L'Oreal Paris micelinis vanduo Soft, veiksmingai pašalina makiažą, valo ir ramina odą, vos vienu judesiu. Tinka normaliai, sausai ir jautriai odai. - švelniai pašalina makiažą - normaliai-mišriai bei jautriai odai - pagamintas su išgrynintu vandeniu L'Oreal Paris micelinis vanduo Soft, veiksmingai pašalina makiažą, valo ir ramina odą, vos vienu judesiu. Tinka normaliai, sausai ir jautriai odai. Šioje makiažo valymo priemonėje, esantis išgrynintas vanduo buvo išgautas pažangaus vandens valymo proceso metu bei yra sujungtas su micelėmis, kurios sutraukia ant veido esančius nešvarumus. Valiklis suteikia efektyvų ir švelnų veido odos valymą, tinkamą net jautriausiai odai. Hipoalerginis - be kvepalų - be alkoholio. Išbandyta prižiūrint dermatologams ir oftalmologams."
Sudedamosios dalys

781988 1 - INGREDIENTS: AQUA / WATER • HEXYLENE GLYCOL • GLYCERIN • POLOXAMER 184 • DISODIUM COCOAMPHODIACETATE • DISODIUM EDTA • POLYAMINOPROPYL BIGUANIDE (F.I.L. B54894/2).

Primename, kad mūsų prekės ženklo produktų ingredientų sąrašai yra reguliariai atnaujinami. Naujausias ingredientų sąrašas yra ant jūsų gaminio pakuotės, prašome atsižvelgti į jį, kad įsitikintumėte, jog jis tinka jūsų asmeniniam naudojimui. (Jei parduotuvėje yra pakartotino papildymo produktų, naujausias ingredientų sąrašas turėtų būti pateiktas vietoje po pakartotino produkto užpildymo pardavimo vietoje).

Naudojimas
1 Kiekvieną rytą ir vakarą užpilkite gausų priemonės kiekį ant vatos padelio. 2. Vatos padeliu valykite sausą veidą netrindama ir neplaudama odos. 3. Prispauskite vatos padelį prie blakstienų, akių vokų bei lūpų ir nubraukite makiažą.
Micelinis Vanduo
Micelinis vanduo sausai ir jautriai odai, 400 ml