Revitalift Revitalift Filler serumas nuo raukšlių 1,5% grynosios hialurono rūgšties 30 ml
Serumas nuo raukšlių „Revitalift Filler“ su 1,5% grynąja hialurono rūgštimi yra veiksmingas sprendimas odai, turinčiai senėjimo požymių. Formulėje yra dviejų tipų koncentruota hialurono rūgštis: makromolekulinė ir mikromolekulinė, suteikianti greitą odos drėkinimo ir išlyginimo efektą, o reguliariai naudojant - per 6 savaites padeda sumažinti iki 47%* raukšlių.
Informacija apie produktą
Hialurono rūgštis yra natūraliai odoje aptinkama medžiaga, galinti surišti ir sulaikyti joje esančias vandens molekules, užtikrinant tinkamą odos drėkinimą ir išlyginimą. Tačiau su amžiumi šios rūgšties lygis pradeda mažėti, oda išsausėja, praranda elastingumą ir išryškėja raukšlės. „L'Oréal Paris“ laboratorijose buvo sukurtas serumas nuo raukšlių „Revitalift Filler“ su 1,5% grynąja hialurono rūgštimi, kuris odai suteikia itin koncentruotos hialurono rūgšties, kurios poveikis yra įvairialypis, dienos dozę. Serumo formulėje yra: 0,5% makromolekulinės hialurono rūgšties, sukuriančios ant odos paviršiaus barjerą, užkertantį kelią per dideliam vandens praradimui, suteikiantį drėkinamąjį poveikį, ir 1% mikromolekulinės hialurono rūgšties, kuri prasiskverbia į gilesnius odos sluoksnius ir palaipsniui užpildo raukšles iš vidaus. Poveikis? Oda iškart drėkinama, tampa putlesnė, elastinga ir atrodo lygesnė. Po 1 savaitės oda atgauna stangrumą, yra tvirtesnė ir labiau įtempta. Serumas palaipsniui mažina raukšles: po 2 savaičių: -14%*, po 4 savaičių: -31%*, o po 6 savaičių: -47%*. Produktas skirtas visiems odos tipams.
* Klinikinis įvertinimas, 53 moterys.
Sudedamosios dalys
INGREDIENTS: AQUA / WATER • GLYCERIN • HYDROXYETHYLPIPERAZINE ETHANE SULFONIC ACID • SODIUM HYALURONATE • DIPEPTIDE DIAMINOBUTYROYL BENZYLAMIDE DIACETATE • DISODIUM EDTA • SECALE CEREALE SEED EXTRACT / RYE SEED EXTRACT • ASCORBYL GLUCOSIDE • PEG-60 HYDROGENATED CASTOR OIL • PENTYLENE GLYCOL • BENZYL ALCOHOL • BENZYL BENZOATE • BENZYL SALICYLATE • CITRONELLOL • LINALOOL • CHLORPHENESIN • PHENOXYETHANOL • PARFUM / FRAGRANCE (F.I.L. B248253/1).
Primename, kad mūsų prekės ženklo produktų ingredientų sąrašai yra reguliariai atnaujinami. Naujausias ingredientų sąrašas yra ant jūsų gaminio pakuotės, prašome atsižvelgti į jį, kad įsitikintumėte, jog jis tinka jūsų asmeniniam naudojimui. (Jei parduotuvėje yra pakartotino papildymo produktų, naujausias ingredientų sąrašas turėtų būti pateiktas vietoje po pakartotino produkto užpildymo pardavimo vietoje).
Naudojimas
2–3 lašus užlašinti ant švarios, sausos veido ir kaklo odos. Po to patepkite kremu.
Privalumai
Matomai drėkina
Išlygina odą
Užpildo raukšles
Rezultatai
Praturtintas dviejų rūšių hialurono rūgštimi
1,5% koncentruotos, grynos hialurono rūgšties
Veiksmingumas patvirtintas klinikiniais tyrimais