Super Liner Ultra Precision Akių pieštukas Juodas

Išsiskirkite dramatiškai drąsiu ar aptakiu akių makiažo žvilgsniu! „L'Oreal Paris Super Liner“ yra geriausias ilgalaikis skystas akių kontūro asortimentas, kuris taikomas tiksliai ir džiūsta netepant.

Informacija apie produktą
Nepaprastai skysta akių kontūro formulė leidžia lengvai pasidaryti makiažą. Aplikatorius užtikrina tikslų linijos nukreipimą ir tobulą akių apibrėžimą. Dėl minkštos ir lanksčios kempinės, rašiklis leidžia greitai, lengvai ir pakartotinai padaryti storas ar plonas linijas. Akių kontūro dažai labai greitai išdžiūsta. „Loreal Super Liner Ultra Precision“ konsistencija nenusileidžia aplikatoriumi ir netepa tepant. Prieš kiekvieną naudojimą gerai suplakite.
Sudedamosios dalys

Aqua/Water, Propylene Glycol, Acrylates Copolymer, Polyester-5, Alcohol Denat., Trilaureth-4 Phosphate, Imidazolidinyl Urea, Xanthan Gum, Methylparaben, Propylparaben, Sodium Dehydroacetate, [+/- May Contain: CI 77491, CI 77499/Iron Oxides, Mica, CI 77891/Titanium Dioxide].

Atminkite, kad mūsų prekės ženklo produktų ingredientų sąrašai yra reguliariai atnaujinami. Norėdami sužinoti naujausią ingredientų sąrašą, patikrinkite savo pakuotės ingredientų sąrašą, kad įsitikintumėte, jog jis tinka jūsų asmeniniam naudojimui.

Naudojimas
Uždėkite žymeklio galiuką ant akies voko ir vienu brūkšniu nubrėžkite liniją tiesiai prie blakstienų linijos, pradedant nuo vidinio akies kampo ir einant.
Super Liner
Ultra Precision Akių pieštukas Juodas