Excellence Creme Ilgalaikiai plaukų dažai 10.21 Lightest Pearl

Bet kokiam plaukų atspalviui, bet kada, be jokių rūpesčių. Rinkitės L'Oréal Paris plaukų dažus Excellence, kurie ne tik nudažo, bet ir saugo plaukus. Šie unikalios sudėties plaukų dažai yra įvairių atspalvių, o jais nudažyti plaukai žvilgės ir pakartotinai juos išplovus. Tai paprastas būdas nusidažyti plaukus, paslėpti žilus plaukus ir palaikyti puikią išvaizdą – nesileiskite į jokius kompromisus, rinkitės L'Oréal Paris dažus Excellence.

Patikrinkite, kuri plaukų spalva jums tinka geriausiai!

Informacija apie produktą
Bet kokiam plaukų atspalviui, bet kada, be jokių rūpesčių. Rinkitės „L'Oréal Paris“ plaukų dažus „Excellence“, kurie ne tik nudažo, bet ir saugo plaukus. Šie unikalios sudėties plaukų dažai yra įvairių atspalvių, o jais nudažyti plaukai žvilgės ir pakartotinai juos išplovus. Tai paprastas būdas nusidažyti plaukus, paslėpti žilus plaukus ir palaikyti puikią išvaizdą – nesileiskite į jokius kompromisus, rinkitės „L'Oréal Paris“ dažus „Excellence“.
Sudedamosios dalys

Aqua / Water, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Trideceth, 2 Carboxamide Mea, Hydrolyzed Oats, Polyquaternium, 22, Chlorhexidine Digluconate, Pentasodium Pentetate, 2, Oleamido, 1, 3, Octadecanediol, Ceteareth, 25, Citric Acid, Hexadimethrine Chloride, Parfum / Fragrancecoloring Cream (1206935) :Aqua / Water, Cetearyl Alcohol, Propylene Glycol, Deceth, 3, Laureth, 12, Ammonium Hydroxide, Oleth, 30, Hexadimethrine Chloride, Lauric Acid, Glycol Distearate, Polyquaternium, 22, Ethanolamine, Silica Dimethyl Silylate, Ci 77891 / Titanium Dioxide, 4, Amino, 2, Hydroxytoluene, P, Aminophenol, Ascorbic Acid, Sodium Metabisulfite, 2, Methyl, 5, Hydroxyethylaminophenol, Ammonium Thiolactate, Dimethicone, Proline, P, Phenylenediamine, Carbomer, Threonine, Resorcinol, Edta, Parfum / Fragrance, Developer(1152439): Aqua / Water, Hydrogen Peroxide, Cetearyl Alcohol, Sodium Salicylate, Trideceth, 2 Carboxamide Mea, Phosphoric Acid, Ceteareth, 25, Tetrasodium Etidronate, Tetrasodium Pyrophosphate, Glycerinconditionner (1087179 L): Aqua / Water, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Behentrimonium Chloride, Amodimethicone, Cetyl Esters, Isopropyl Alcohol, Hibiscus Sabdariffa Extract / Hibiscus Sabdariffa Flower Extract, Sodium Pca, Hydroxypropyltrimonium Hydrolyzed Wheat Protein, Trideceth, 6, Chlorhexidine Dihydrochloride, Soluble Collagen, Panthenol, Candelilla Cera / Candelilla Wax, 2, Oleamido, 1, 3, Octadecanediol, Cetrimonium Chloride, Parfum/Fragrance

Atminkite, kad mūsų prekės ženklo produktų ingredientų sąrašai yra reguliariai atnaujinami. Norėdami sužinoti naujausią ingredientų sąrašą, patikrinkite savo pakuotės ingredientų sąrašą, kad įsitikintumėte, jog jis tinka jūsų asmeniniam naudojimui.

Naudojimas
Sekite visas naudojimo ir saugumo instrukcijas instrukcijų lapelyje.
10.21 Lightest Pearl
Excellence
Creme Ilgalaikiai plaukų dažai 10.21 Lightest Pearl