Hyaluron Specialist bi-phase-replumping-eye-make-up-remover

L'Oreal Paris laboratorijų naujovė – mūsų pirmasis senėjimą lėtinantis akių ir lūpų makiažo valiklis, koncentruotas gryna hialurono rūgštimi. Veiksminga dvifazė formulė – valomoji aliejaus fazė pašalina net vandeniui atsparų makiažą, o atkuriamoji priežiūros fazė padeda išlyginti smulkias raukšleles ir sustiprinti hidrataciją. Priemonė yra bekvapė ir tinka visų tipų (net jautriai) odai.

Informacija apie produktą
L'Oreal Paris laboratorijų naujovė – mūsų pirmasis senėjimą lėtinantis akių ir lūpų makiažo valiklis, koncentruotas gryna hialurono rūgštimi. Veiksminga dvifazė formulė – valomoji aliejaus fazė pašalina net vandeniui atsparų makiažą, o atkuriamoji priežiūros fazė padeda išlyginti smulkias raukšleles ir sustiprinti hidrataciją. Priemonė yra bekvapė ir tinka visų tipų (net jautriai) odai. Pašalina makiažą netrinant, o formulė yra švelni akims. Jo valomasis efektyvumas yra susijęs su atkuriamomis ir lyginamosiomis savybėmis, oda sudrėkinama. Rezultatas? Makiažas pašalinamas greitai ir veiksmingai, oda palygėja ir tampa labiau sudrėkinta. Patikrinta dermatologų ir oftalmologų. Tinka jautrioms akims.
Sudedamosios dalys

 

 

Primename, kad mūsų prekės ženklo produktų ingredientų sąrašai yra reguliariai atnaujinami. Naujausias ingredientų sąrašas yra ant jūsų gaminio pakuotės, prašome atsižvelgti į jį, kad įsitikintumėte, jog jis tinka jūsų asmeniniam naudojimui. (Jei parduotuvėje yra pakartotino papildymo produktų, naujausias ingredientų sąrašas turėtų būti pateiktas vietoje po pakartotino produkto užpildymo pardavimo vietoje).

Naudojimas
Prieš naudojant gerai suplakti. Tepti vatos diskeliu. Nereikia nuplauti.
 
Privalumai

Dvifazė – vandens ir aliejaus – formulė
Be kvapiųjų medžiagų
Skatina drėkinimą
Patikrintas prižiūrint oftalmologams

Rezultatai

Valo net ir vandeniui atsparų makiažą
Švelniai valo
Papildo odos drėgmės atsargas

Hyaluron Specialist
bi-phase-replumping-eye-make-up-remover