three skin pampering argan oil recipes hero

Nepaprastojo argano aliejaus pagalba sausai odai

Kažin ar pasaulyje kada nors buvo atrasta geresnė veido ir kūno priežiūros priemonė, nei argano aliejus. Drėkinantis išsausėjusią odą ir suteikiantis bet kokiam odos tipui sveiką spindesį, šis aliejus pelnytai yra vadinamas skystuoju auksu.

PATARIMAS
1

Naudokite vietoj kūno kremo

Praturtintas omega 6 rūgštimi, vitaminu E ir antioksidantais argano aliejus drėkina ir minkština odą. Išgaunamas iš Maroke augančių argano medžio vaisių šis lipidų neturintis aliejus yra 100 % natūralus, tinka visiems odos tipams ir greitai susigeria. Kas dieną po prausimosi naudokite kelis lašelius argano aliejaus, ypatingą dėmesį skirdami sausesnėms kūno vietoms, tokioms, kaip alkūnės ir keliai. Iš karto po naudojimo jūsų oda taps elastingesnė ir švelnesnė. Patarimas nėščiosioms: argano aliejus padeda kovoti su strijomis, kurios atsiranda krūtinės srityje, ant šlaunų, pilvo ir klubų.
PATARIMAS
2

Naudokite kaip atkuriamąjį balzamą išsausėjusiai odai maitinti

Argano aliejus ypatingai veiksmingas gydant išsausėjusią, šerpetojančią, į dermatitą ir egzemą linkusią odą. Jis padeda nuraminti sudirgusią, paraudusią odą, palengvina niežulį ir atgaivina pažeistą odą. Nepaisant to, kad argano aliejus labiausiai mėgstamas naudoti vasarą, jis puikiai tinka ir žiemos sezonui, kai reikia nuraminti šalčio išsausintą rankų odą, suskilinėjusias lūpas arba nosies pūtimo sudirgintą odą. Jei jūsų oda yra ypatingai sausa, pasitepkite argano aliejumi 30 minučių prieš prausimąsi. Jūsų oda bus amžinai dėkinga! Šis aliejus nėra riebus ir nedirgina odos, todėl jis neužkemša porų ir veiksmingai padeda sumažinti odos dėmeles.
PATARIMAS
3

Naudokite kaip natūralią priemonę kovai su odos senėjimu

Gausus antioksidantų ir pasižymintis itin drėkinančiomis savybėmis argano aliejus yra puikus vitamino E šaltinis, stabdantis odos senėjimą. Jis atgaivina odą ir padeda kovoti prieš odos senėjimą. Kas dieną įmasažuojamas į veido ir kaklo odą šis aliejus gali padėti sumažinti raukšles, atkurti odos putlumą ir elastingumą bei paspartinti ląstelių atsinaujinimą.