Simondsijų aliejus – geriausias riebios odos draugas

Simondsijos, arba jojobos, turi ne tik šmaikštų pavadinimą, bet ir pasižymi naudingosiomis savybėmis, dėl kurių šio augalo aliejus yra viena geriausiai žinomų odos priežiūros priemonių, ypač tinkančių riebiai odai. Vos išmėginusios šį aliejų pradėsite svarstyti, kodėl jo neišbandėte ankščiau.

PATARIMAS
1

Kas yra simondsijų aliejus?

Simondsijų aliejumi vadinamas skystas vaškas, išgaunamas iš simondsijos sėklų, nuimamų nuo Pietų Amerikos, Arizonos ir Kalifornijos dykumose augančio krūmo. Simondsijų aliejaus galima įsigyti įvairiose parduotuvėse.
PATARIMAS
2

Kaip jis padeda odai?

Simondsijų aliejus puikiai padeda ne tik riebiai, bet ir sausai odai. Savo struktūra šis aliejus labai artimas žmogaus sebumui, todėl jis geba reguliuoti sebumo gamybą. Jei jūsų oda yra sausa dėl per mažo sebumo kiekio, simondsijų aliejus patenkins sebumo trūkumą, o jei oda gamina per daug sebumo ir yra riebi, aliejus sureguliuos perteklinę sebumo gamybą. Ši priemonė yra tikras stebuklas buteliuke! Turintis daug vitamino E simondsijų aliejus taip pat tinka brandžiai odai, nes jis mažina raukšlelių atsidarimą ir lėtina odos senėjimo procesą. Atkuriamasis simondsijų aliejaus poveikis taip pat ramina suskilusią, jautrią ir atopinę odą, naikina netobulumus ir valo užsikimšusias poras. Tinkamas visiems odos tipams šis aliejus gali būti naudojamas kaip valomoji priemonė, arba maišomas su tokiais eteriniais aliejais, kaip šalavijų, arbatmedžio, rozmarinų ir levandų, taip pagerinant naudingąsias priemonės savybes. Simondsijų aliejus taip pat gali būti naudojamas namuose gaminamoms kaukėms, šveitikliams ir drėkinamiesiems kremams. Naudodamos šį aliejų vasarą galėsite ilgiau džiaugtis įdegusia oda.
PATARIMAS
3

Naudokite kūnui ir plaukams

Tikriausiai jau supratote, kad simondsijų aliejus yra beveik tobula sudedamoji priemonių dalis. Tad kam apsiriboti tik oda? Jūsų plaukams taip pat reikalinga pagalba. Reguliariai įmasažuojamas į plaukus simondsijų aliejus saugo galvos odą, sumažina pleiskanojimą, stiprina plaukų kamienus ir suteikia plaukams spindesio. Galite tepti šį aliejų ant visų plaukų, naudoti jį tik sausiems ir skilinėjantiems galiukams, laikyti aliejų per naktį ar tik kelias minutes. Jei jūsų plaukai sausi, galite įmaišyti šiek tiek snapučių eterinio aliejaus, o riebiems plaukams puikiai tiks pipirmėčių aliejus.
Praleisti slankiklis: Full Range

Pagerinkite savo patirtį

Parodykite savo naujajai išvaizdai daugiau meilės: