Šveitimas: 5 priežastys naudoti veido arba kūno šveitiklį

Šveitimas – būtina visų grožio procedūrų dalis, nes jo metu oda išlyginama, pagerėja kraujo apytaka ir išvalomos užsikimšusios poros. Skaitykite mūsų pateikiamas 5 priežastis išbandyti veido arba kūno šveitiklį.

PATARIMAS
1

Šveitimas suminkština odą

Jei odos drėkinimas yra jūsų įprasta procedūra, bet neatliekate šveitimo, daug prarandate. Šveitimas padeda pasiekti gerų rezultatų įdėjus labai nedaug pastangų – šilkinio švelnumo oda galite džiaugtis vos po kelių akimirkų. Šveitiklių sudėtyje yra odą nušveičiančių dalelių, kurios veido priežiūrai skirtose priemonėse yra smulkesnės, o kūno priežiūrai – stambesnės. Jos pašalina negyvas odos ląsteles bei per dieną susikaupusius nešvarumus, tokius kaip ore esantys teršalai, tabakas ir riebalų perteklius. Rezultatas? Lygi ir minkšta oda, pasižyminti tolygiu tonu.
PATARIMAS
2

Šveitikliai padeda pašviesinti odą

Šveitimas gali stimuliuoti kraujotaką, padėti odai gauti deguonies ir ją nuvalyti. Mėgstamiausią šveitiklį tepkite ant odos mažais sukamaisiais judesiais, kad pajustumėte visą jo poveikį. Šveičiant pašalinami odos poras kemšantys nešvarumai, oda ima geriau kvėpuoti. Galite atsisveikinti su suglebusia, papilkėjusia oda – dabar ji švelni ir švytinti.
PATARIMAS
3

Šveitimas sustiprina kitų odos priežiūros procedūrų poveikį

Atsikračius ant veido ir kūno susikaupusių nešvarumų, oda liks švari, skaisti ir geriau paruošta kitų priemonių naudojimui. Kai atsiveria poros ir pagerėja kraujo apytaka, drėkikliai bei priemonės nuo raukšlių arba celiulito gali lengviau prasiskverbti pro viršutinį odos sluoksnį.
PATARIMAS
4

Veido ir kūno šveitikliai padeda ilgiau išlaikyti įdegį

Buvo metas, kai žmonės manė, jog šveitimas ir įdegis – nekoks derinys. Dabar taip nebėra. Norint, kad įdegis ilgiau išliktų, atlikti šveitimą tiesiog būtina – pašalinus negyvas ląsteles įdegis ne tik atrodys tolygiau, bet ir įgaus daugiau švytėjimo. Kad įdegis būtų švytintis ir ilgalaikis, šveitimą atlikite kartą per savaitę.
PATARIMAS
5

Šveitimas – greita ir lengva procedūra