Vitaminas E - odą saugantis vitaminas

Vitaminas E yra galingas antioksidantas ir idealus ginklas siekiant apsaugoti ląsteles ir įveikti išankstinį odos senėjimą. Apžvelgsime vitamino E naudą odai.

PATARIMAS
1

Vitaminas E - antioksidacinė nauda

Sprendimas kovojant su laisvaisiais radikalais, kurie puola jūsų brangias epidermio ląsteles? Antioksidantai yra naudingos molekulės, kurios stabdo oksidaciją ir tuo pačiu išankstinį odos senėjimą. Dėmesio centre: vitaminas E, natūralus antioksidantas su senėjimą stabdančiomis savybėmis, kurios blokuoja laisvųjų radikalų poveikį odai ir suteikia jai apsaugą sumažindamas ląstelėms daromą žalą, kurią sukelia per didelis UV spindulių kiekis. Ar yra kitų odos apsaugos savybių? Šis vitaminas taip pat prisideda išlaikant odos elastingumą ir drėgmę. Jis netgi turi priešuždegiminių savyvių (kurios ypač reikalingos nusvilus saulėje!).
PATARIMAS
2

Didelis vitamino E kiekis spindinčiai odai

Graži oda prasideda jūsų lėkštėje, nes tai yra sietina su maistingosiomis medžiagomis bei mineralais. Taigi, apšlakstykite savo patiekalus ir salotas maistiniais aliejais, turinčiais daug vitamino E. Anot grožio entuziastų, privalote turėti tokių produktų kaip kviečių gemalų aliejus, argano aliejus, saulėgražų aliejus ar vynuogių sėklų aliejus. Taip pat vertėtų pripildyti savo apsipirkimo krepšelį skirtingais vaisiais bei daržovėmis, tokiais kaip avokadas, šparagai, špinatai, uogos ar netgi džiovinti vaisiai. Tuo tarpu veido priežiūrai pasirinkite formules, praturtintas vitaminu E. Nesvarbu ar tai serumas, ar kremas: jie suteiks odai apsaugą ir kovos visą dieną su aplinkos agresoriais, tokiais kaip tarša, tabakas, UV spinduliai. Rezultatas: jauniau atrodanti oda.