skincare and chronobiology what is the deal hero

Ypatingos odos priežiūros priemonių sudedamosios dalys, skirtos nuraminti odą

Įsitempusi, niežtinti veido oda? Kaistantys skruostai? Jūsų oda siunčia pavojaus signalą. Ją reikia nuraminti ir suminkštinti, todėl išbandykite šias aktyvias sudedamąsias dalis.

Alijošius padeda pažeistai odai

Alijošiaus lapų gelis naudojamas jau daugiau kaip tris tūkstančius metų, jame gausu vitaminų, amino rūgščių ir mineralų. Jis padeda mažinti vabzdžių įkandimų, nudegimų ir įbrėžimų skausmą bei paspartinti gyjimo procesą.

Taukmedžio sviestas padeda sausai odai

Iš taukmedžio vaisių gaunamas taukmedžio sviestas, kuriame gausu vitaminų A, D, E ir F. Jis vertinamas dėl savo maistingųjų ir drėkinamųjų savybių, neleidžia odai išsausėti, minkština ir saugo nuo nepalankių aplinkos sąlygų.

Rugiagėlė padeda sudirgusiai odai

Rugiagėlė padeda nuraminti sudirgusią odą ir sumažina uždegimą aplink akis. Be to, ji puikiai padeda valyti užsikimšusias odos poras.

Kalendra padeda jautriai odai

Ši nedidelė gėlė plačiai naudojama kosmetikos srityje. Ji pasižymi raminančiu, minkštinančiu, apsaugančiu ir atkuriančiu poveiku, todėl puikiai tinka jautriai odai.

Ramunėlės padeda nuo uždegimo

Ramunėlės nėra tik natūrali priemonė plaukams šviesinti. Jų raminančios, minkštinančios savybės padeda sumažinti odos sudirgimą nudegus saulėje, atsiradus bėrimams po plaukelių šalinimo ar kenčiant nuo egzemos.

Medvilnės sėklos švelniai valo

Medvilnės sėklų aliejus pasižymi aktyviosiomis sudedamosiomis dalimis, kurios atkuria ir drėkina. Valomieji pieneliai, kurių sudėtyje yra medvilnės sėklų, minkština odą ir padeda sumažinti tempimo jausmą.

Glicerinas padeda nuo išsausėjimo

Glicerinas kosmetikoje naudojamas kaip minkštinanti ir odą nuo išsausėjimo apsauganti priemonė. Jis puikiai tinka brandžiai odai.

Makadmijos riešutai padeda sausai odai

Šie riešutai vertinami dėl maitinamųjų, minkštinamųjų ir apsaugančių savybių. Jie taip pat padeda išsaugoti hidrolipidinį odos barjerą, taip užkertant kelią jos išsausėjimui.

Levandų medus gerina elastingumą

Levandų medus vertinamas dėl antiseptinių savybių ir pasižymi dideliu cukraus kiekiu, todėl jis drėkina ir pagerina odos elastingumą.

Žalioji citrina ramina odą

Žaliosios citrinos medžio žiedai jau seniai naudojami arbatoms, kurios ramina ir atpalaiduoja. Jie taip pat puikiai tinka odai, nes pasižymi raminančiu ir elastingumą gerinančiu poveikiu.